Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Már 5 napja kesik és tanácstal...

Már 5 napja kesik és tanácstalan vagyok szerintetek mitol lehet?

Figyelt kérdés

18 eves vagyok a baratommal kb 2 eve elunk nemi eletet. Tobbszor volt mar hogy kesett de mindig csak 3-4 napot. Lehet attol hogy rastresszeltem hogy szilveszter elott mindenkepp jojjon meg? Mostmeg mar attol felek hogy nehogy terhes legyek. Vedekezni gumival szokunk, 1x fordult elo gumi nelkul de az is csak par masodperc volt utana gumit huzott. Szerintetek mi lehet a baj?

. .



2018. dec. 26. 10:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha biztosra akarsz menni, vegyél majd egy tesztet...ennyi késés után kimutatná.De nem valószinű, elég egy kis stressz vagy felfázás és máris nem úgy működik a dolog. :) majd igyál egy kis vörösbort, attól állitólag megjön. ;)
2018. dec. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha megkérdi valaki,miért nem való a tiniknek a szex,mindig hasonló kaliberű példákkal érvelek.
2018. dec. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
5 nap lókuki... Ennyit bárkinek késhet, mivel nem vagyunk gépek. Akár ki is maradhat egy vérzés. Nincs semmi baj. Majd megjön. Ne stresszelj.
2018. dec. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
50%
Lehet hogy túl sok citromos dolgot ettél vagy ittál mert elvileg a citromos dolgoktól késik
2018. dec. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A citromos dolog egy nagy baromság. Az nincs hatással a hormonrendszerre.
2018. dec. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A citrom nincs hatással a hormonrendszerre! Vegyél egy tesztet, hogy megnyugodjál. Lehet fogytál mostanában és ettől késik.
2018. dec. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na kérdező miújság?
2018. dec. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!