Érdemes ezzel bőrgyógyászhoz fordulni?
Tavaly nyáron kezdődött mikor a mellkasomon a kulcscsontnál a bőröm szinte kiszáradt. Nagyon repedezett volt és voltak helyek ahol ki is sebesedett a ruha miatt. Erre vettünk egy hidratáló krémet és azzal kenegettem este a bőrömet és nagyjából 1 hét alatt elis tűnt ( elötte másfél hétig volt száraz a bőröm azon a részen ) Megjegyzem csak a kulcscsontnál volt ez.
Most pedig 2 napja újra kijött ez de mostmár a nyakam jobb oldalára is elterjedt ez. Allergiás vagyok de az nem okoz a bőrön ilyen változást.
Érdemes bőrgyógyászhoz fordulni?
21/L




válasza:



válasza:Kapcsolódó kérdések:
Egyik körmömön körömgomba alakult ki. Mire rájöttem, h az már elég csúnya lett. Már hónapok óta hadználok amorolfin tevát, picit szebb lett, de még mindig csúnya. Kb egy hete már kitonailt használok. Még nyilván nincs nagy változás. A hamarabbi gyógyulásért érdemes...
Háziorvosnál voltam, kért teljes labort, ami teljesen jó lett. Azt mondta, nem tudja mitől lehet. Elmenjek bőrgyógyászhoz is, ő tudna valamit mondani?
Nemt duom eldönteni, hogy anyajegy van-e hátul a combomon és a hátamon, és holnap meg szeretném nézetni.
Nemrégiben észrevettem hogy a jobb és bal kézfejemnél a bütykök berepedtek, vörösek és szárazak. Igazából az egész kézfejem kegyetlen száraz néha. Most a bal kézfejemnél egy kis darabon repedt be a bőr, szint vörös és száraz. Viszont nem fáj és nem viszket egyik sem,...
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




