Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Érdemes ezzel bőrgyógyászhoz...

Érdemes ezzel bőrgyógyászhoz fordulni?

Figyelt kérdés

Tavaly nyáron kezdődött mikor a mellkasomon a kulcscsontnál a bőröm szinte kiszáradt. Nagyon repedezett volt és voltak helyek ahol ki is sebesedett a ruha miatt. Erre vettünk egy hidratáló krémet és azzal kenegettem este a bőrömet és nagyjából 1 hét alatt elis tűnt ( elötte másfél hétig volt száraz a bőröm azon a részen ) Megjegyzem csak a kulcscsontnál volt ez.

Most pedig 2 napja újra kijött ez de mostmár a nyakam jobb oldalára is elterjedt ez. Allergiás vagyok de az nem okoz a bőrön ilyen változást.

Érdemes bőrgyógyászhoz fordulni?


21/L


2019. jan. 17. 23:08
 1/2 Hóvirágszál ***** válasza:
mindenképp menj el orvoshoz vele - ennek több oka lehet, érdemes kivizsgáltatni
2019. jan. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Oh, minek is mennél orvoshoz ha te jobban tudod, és szent meggyőződésed, hogy a meglévő allergiád nem okoz 'ilyen kiütès'
2019. jan. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:

Körömgombával érdemes házi orvoshoz vagy bőrgyógyászhoz fordulni?

Egyik körmömön körömgomba alakult ki. Mire rájöttem, h az már elég csúnya lett. Már hónapok óta hadználok amorolfin tevát, picit szebb lett, de még mindig csúnya. Kb egy hete már kitonailt használok. Még nyilván nincs nagy változás. A hamarabbi gyógyulásért érdemes...

Hajhullással érdemes bőrgyógyászhoz is fordulni?

Háziorvosnál voltam, kért teljes labort, ami teljesen jó lett. Azt mondta, nem tudja mitől lehet. Elmenjek bőrgyógyászhoz is, ő tudna valamit mondani?

Ha kullancsra gyanakszom bőrgyógyászhoz kell fordulni?

Nemt duom eldönteni, hogy anyajegy van-e hátul a combomon és a hátamon, és holnap meg szeretném nézetni.

Vajon ezzel szükséges bőrgyógyászhoz fordulni vagy nem? A vörösség elmúlik vagy megmarad?

Nemrégiben észrevettem hogy a jobb és bal kézfejemnél a bütykök berepedtek, vörösek és szárazak. Igazából az egész kézfejem kegyetlen száraz néha. Most a bal kézfejemnél egy kis darabon repedt be a bőr, szint vörös és száraz. Viszont nem fáj és nem viszket egyik sem,...




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!