Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni? Valamit...

Tudnátok segíteni? Valamit nemtudok feldolgozni és rentettően fáj

Figyelt kérdés

Apámnak daganat van a tüdejében és azt mondták hogy a legjobb esetben is csak 10 éve van hátra. Szóval most nagyon magam alatt vagyok. Középiskolás vagyok (9.)és ez most van egy tesom aki még csak 6.-os. Nagyon félek hogy ha ő nem lesz akkor mi lesz. Nagyon szeretem és bármit megtennék azért hogy tovább éljen.

10 év max ez nagyon kevés idő.

Csak sírok egy folytában magamban. Egyszerűen nem bírom feldolgozni. Úgy voltam vele hogy szép az élet meg minden erre ez most szétrombolt lelkileg...:(



2019. febr. 2. 17:34
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
100%
Nagyon sajnálom, de a daganaton szerintem nem lehet segíteni, ha az orvosok nem tudnak. Szerintem próbáld meg valahogy elfogadni, és légy boldog halála után is! Próbáld meg elfogadni, hogy ez így történt. (Próbálj jogázni! Segít a lelki békében.) Őszinte részvétem! 😔❤️
2019. febr. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

A hálala után nem leszek boldog.

Most is még él de úgyérzem nekem már most annyi. Ennyire még sosem voltam szomorú és letört. Egyszerűen csak a régi időkre gondolok és most meghalok annyira fáj ott bent valami.

2019. febr. 2. 17:56
 3/23 anonim ***** válasza:

Szia! Nagyon sajnálom! De ne törj össze. Most kell erősnek lenned. Te most szomorkodsz és világ vége hangulatod van, és már temeted, pedig ÉL. Most kell minél több időt töltened apukáddal, erősnek kell lenned és támogatnod őt. 10 év nem sok, de nem is kevés.

Nem akarok hamis reményeket kelteni, nem látom a leleteket, de attól bízni szabad, hogy csoda történik és meggyógyul vagy még több időt nyertek.

Nagymamám is daganatos (volt). Azt mondták fél év... Ennek már másfél éve, most jól van, kemot kap. Az orvostudomány nem fekete vagy fehér.

Ha pedig nem tudod egyedül feldolgozni, akkor szólj szüleidnek és keressetek segítséget. Nincs ebben semmi rossz.

Kitartás!

2019. febr. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kedves szavakat.

Sehogy sem tudom magam megnyugtatni..

Vissza gondolok a régi szép időkre amikra azt mondtam hogy bárcsak örökre így maradna és rentettően fáj a lelkem.

De annyira hogy nem bírom elviselni

2019. febr. 2. 18:14
 5/23 A kérdező kommentje:
Ha kell odaadnám az életemet az övéért.
2019. febr. 2. 18:20
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
10 év alatt még fejlődhet annyit az orvostudomány, hogy lehet abból 20 is. A tüdőrák kezelésében az elmúlt években rohamos fejlődés volt, bizonyos típusok és mutációk esetén. Ha időben észrevették apukád daganatát, nagyon jó esélyei vannak.
2019. febr. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Tavasszal vették észre hogy a tüdejében van egy folt de akkor az orvosok azt hitték hogy csak bordatörés. Aztán ősszel vették észre hogy megnőtt egy cseresznye nagyságúra. És innentől befeküdt a kórházba Debrecenben 1-2 hétig. Itt járunk most.
2019. febr. 2. 19:04
 8/23 A kérdező kommentje:

Ilyenkor mennyire számít a hit?

Mert én is apám is sőt a család is Isten hivő.

2019. febr. 2. 19:50
 9/23 anonim ***** válasza:
Szerintem csodák azokkal történnek akik hisznek benne.
2019. febr. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Én hiszek benne. Apa is pozitivan áll hozzá!
2019. febr. 2. 20:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!