Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A vízipipát milyen erővel...

A vízipipát milyen erővel kell szívni? Mert a szájpadhasadékom miatt nem lehet nagy erővel, és félek elmenni buliba mert ciki lenne

Figyelt kérdés
2008. nov. 8. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs mi az a szájpadhasadék. De, hogyha igy nem tudod nagy erővel szivni, akkor inkább ne szivd egyáltalán, nehogy többet árts magadnak a füst miatt. Amúgy én csak kicsit szoktam megszivni a társaság kedvéért mivel nem birom a füstöt, de nálunk ez nem számit égőnek.
2008. nov. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

kb olyan erővel kell szívni, mintha egy nagyobbat sóhajtanál.. nem vészes szájsérülésekkel sem, viszont arra ügyelj, hogy szipkád legyen, mert nem jó ha mások is elkapnak szájbetegségeket* tőled (egy szipka kb 30 ft)

*én se tudom m az a szájpadhasadék

2009. aug. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szájpadhasadék: amikor valaki nyitott szájpaddal születik. Ezt össze kell varrni de nem értem miért nem mered megszívni rendesen...

Nekem is van szájpadhasadékom de fel se merült bennem ez...

Nem lesz semmi bajod...

2011. szept. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja ez egy 2 éves kérdés NA MINDEGY...
2011. szept. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!