Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gégerák 20 évesen? Vagy...

Gégerák 20 évesen? Vagy inkább hipochonder vagyok?

Figyelt kérdés

Pár napja úgy érzem mintha lenne valami a torkomon. Bal oldalt. Nem gombóc, hanem mintha valami idegentest lenne.

Ma viszont megfajdult a torkom, de eddig nem fájt.

Dohanyoztam alkalmanként 3 éven keresztül, de már egy éve nem.

Mi lehet ez?


2019. febr. 14. 22:47
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Vagy tényleg gégerák, vagy esetlg agydaganat. Olykor annak is lehetnek ilyen tünetei.
2019. febr. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szoktál sokat stresszelni? nekem is volt hasonló tünetem én is ilyesmitől féltem de kiderült hogy nincs ott semmi és elv az idegességtől stressztől volt de mindenképp nézesd meg!
2019. febr. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hipochondria... kezdődő megfázás miatt megdagadt nyirokcsomókat érzed.
2019. febr. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem biztos, hogy nem az. De a legsúlyosabb árat fizettem azért, mert egy egyszerű köhögést nem vettünk eléggé komolyan egy szerettemnél. Ha úgy érzed valami nem kerek, irány az orvos. Itt olyat nem találsz, aki megmondja, mi bajod van.
2019. febr. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4: Részvétem. Mi sem gondoltunk arra, hogy a rekedtségnek rosszindulatú oka is lehet (pajzsmirigyrák), és anyu meghalt.
2019. febr. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!