Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megint hipochonder vagyok?

Megint hipochonder vagyok?

Figyelt kérdés
Régebben volt egy olyan problémám hogy egyből valamit észrevettem elkezdtem aggódni folyamatosan és például sokszor minden kilincs után kezet mostam kialakult az ekcémám ami mára elmúlt de érzem megint kezd kijönni, abból hogy megnéztem a heréim és az egyik 1-2 miliméterrel lentebb lenne mint a másik vagyis erre ma ráparáztam de a barátnőm nyugtogatott nincs semmi baj de valamiért nem tudott lenyugtatni és félek hogy hogy lehetne ugy lenyugodni hogy ne is gondoljak ezekre? Megnéztem konkrétan a heréim van-e elváltozás de nagy elváltozást nem tapasztaltam körülbelül ugyanakkor mindkettő nem fáj nem érzek elváltozást mégis ott az érzés a fejemben ami nem tud nyugodni.. Pszichológushoz nem akarok elmenni inkább emberek véleményét kérném, hogy nyugodhatnék meg teljesen? Köszi előre is a választ!

2018. febr. 5. 01:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen. Ha nem akarsz pszichológushoz menni, akkor magadat kell megnyugtatnod.
2018. febr. 5. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

En is hipochonder vagyok, egy idoben minden teljesen normalis dologgal orvoshoz szaladgaltam. Emlekszek, egyszer azt mondta az egyik doki, hogy "az lenn a problema ha az nem lenne ott". :D

Megnyugtatlak, teljesen normalis, hogy az egyik hered lentebb van, sot, nem par milimeterrel, de minden ferfinak ilyen. Ugy ahogy a ket noi mell sem egyforma.

Ne tedd magad tonkre a hipochondriaval! Tudom, hogy nehez, en is fejben elhiszem, hogy semmi bajom, a testem megis tuneteket produkal, de meg kell tanulni legyozni a sajat demonjainkat. :)

2018. febr. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne is mondd én is az vagyok.. Voltam már szívbeteg, pajzsmirigyes, vakbélgyulladásos, most a krónikus bélgyulladás a "divat" nálam, miután lett egy fertőzésem és a stressztől fenntartom a hasmenéses állapotot.. Ez egy olyan dolog, amin csak te tudod túllendíteni magad és vigyázz vele, mert én már kezdem néha az őrületbe kergetni a családot :D
2020. júl. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!