Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mire jön rendbe a hajam?

Mire jön rendbe a hajam?

Figyelt kérdés

Tavaly nagyon el kezdett hullani a hajam, tele volt vele a lakás, aztán elmentem orvoshoz ahol kiderült hogy vashiányom van.

November 14.én kezdtem el a vasat szedni , 2 havit írt fel az orvos azt mondta az bőven elég lesz ( már elfogyott a gyógyszer ) de nem nagyon javult a hajam, most is folyamatosan hullik.

Az orvos azt mondta 5-6 hónap is lehet mire rendbejön a haj! Kérdésem a következő, valakinek volt hasonló problémája? Mire jött rendbe neki ? Kicsit kezdek aggódni hogy lassan hajam nem marad


Köszönöm a válaszokat

23/L


2019. febr. 18. 11:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Kóros hajhullást nemcsak vashiány okozhat, hanem a szervezetben lévő gennyes góc is. (Mandula, fog, nyirokcsomó, stb.) Elképzelhető, hogy talán kivizsgálás kellene ebben az irányban úgyszintén.

Vashiányt megállapították, hogy mi okozhatta? Mert ha teszem azt, állandóan erős a vérzésed, akkor okozhatja az is.

2019. febr. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Vegyel még vastablettat magadnak.

Alpecin sampont tudnam még ajanlani. Aztan ha nem javul megint orvos

2019. febr. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!