Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha ki veszik a mandulám az...

Ha ki veszik a mandulám az változtat a hangomon?

Figyelt kérdés

Földre fekve kérek bocsánatot ha hülyeséget kérdezek.Eddigi életem során egyszer sem foglalkoztam a hanggal,semilyen változatban.Nem énekeltem,bioszon csak bemagoltam,fizikán nem is figyeltem.

Lány vagyok,16 és fél éves.Egy 14 éves és 13 éves srác akikkel telefonon keresztül beszéltem azt mondták hogy mély a hangom,mint egy 60éves öregembernek.Egyik barátnőm is ott volt amikor telefonáltunk,mondták neki vékonyabb.

De idősebb fiúktól meg azt kaptam hogy ez így vonzóbb.


Esetleg valami vélemény?

Ja és az alap kérdés,változtatna valamit?



2019. márc. 2. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:
15%
Szerinted a mandula hangképző szerv?
2019. márc. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is lány vagyok, 17 éves és mély, férfias hangom van, de ez engem nem zavar. Elvileg a mély hang erotikusabb.
2019. márc. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A legjobb barátnőmnek 17 évesen vették ki, felépülését követően (2-3 hét, addig rekedt volt), ugyanolyan volt a hangja, mint előtte.


[ A mély hang szexi 😍 ]

2019. márc. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.^^ Kedves első őszinte leszek,fogalmam sincs.Nem szeretek az emberi testtel foglalkozni, annyit tudok hogy száj/torok tájékon van. :D

Ciki vagy sem,vagy szánalmas de felvállalom hogy nem tudom köze e lehet hozzá.xD Nem leszek orvos,hogyha ez a válasz megnyugtat.

2019. márc. 2. 21:21
 5/5 Miss Endzsi ***** válasza:
Régi osztálytársamnak vették ki pár éve. Vékonybb lett a hangja.
2019. márc. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!