Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lány vagyok, de meleg fiú...

Lány vagyok, de meleg fiú szeretnék lenni, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szóval... először is

tudom, hogy ez most nagyon furán hangzik, de már egy jó ideje (másfél éve) gondolkozom azon, hogy lehet, hogy fiúnak kellett volna születnem

Meleg fiúnak

Igen, jól olvastad


Magamat nem is tudnám elképzelni fiúval így, hogy lány vagyok

Ebben az a furcsa, hogy volt már egy pár kapcsolatom, de valahogy másfél éve egyáltalán nem akarok

Mármint nyilván akarok, csak úgy, hogy én is fiú vagyok

Lányként nem

(Remélem érthetően megfogalmaztam, bocsi ha nem)

És általában legtöbbször a meleg fiúk tetszenek meg...De nem szeretem ha egy fiú túl férfias vagy domináns, inkább legyen érzékeny, aranyos


(Ha úgy hozta volna a sors, hogy fiúnak születek akkor valahogy úgy érzem, hogy én lennék a domináns/aktív fél a kapcsolatban xdd)


Valaki segítsen, nem tudom miért érzek így, és hogy mit tehetnék

Vagy, hogy ennek egyáltalán van e valami oka


17L


2019. márc. 18. 19:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Azt ajanlom ne Magyarorszagon keresd az atalakulast,mert ott meg nehezen mukodik ,nyugat europa ,thailand,ne enged magad lebeszelni az atalakulasrol,meg fiatal vagy,konyen fog menni az leszel ami lenni akarsz,sajna en lecsusztam a lehetosegrol amikor lehetett volna nem tettem meg ,most mar banom nagyon
2019. márc. 19. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Hormonterápiát nem lehet elkezdeni itthon 18 éves kor alatt, fölötte is csak pszichológus jóváhagyásával. Azt nem árt tudni, hogy "ott lent" gyakorlatilag csak elcseszni tudják a dolgokat a sebészek, a beavatkozás veszélyes, a végeredmény nem szép, és van, hogy nem is működik megfelelően (ezt értheted szexre és pisilésre egyaránt), ezért szokta egy csomó transz férfi is elvetni ezt a lehetőséget és beérni a hormonterápiával. Péniszből könnyebb vaginát csinálni, mint vaginából péniszt.
2019. márc. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

a lanyok miert csunyabbak szerinted?

simabb a boruk, selymesebb a szoruk, hajuk is puhabb, jobb az illatuk is

formasabbak is


a ferfias formak miert szepek?

a mell miert zavaro?


amugy mint lathatad valaszomban biztos kiabranditott hogy a fiuknak a transznemuseg is konyebb


Lanyoknak sajnos vagyis szerencsere a szervezete sokkal jobban raal a hormontermelesre a gyerekszules lehetosege miatt, biologiailag sokkal eroteljesebb ez mint a ferfiak nemi szervei,


maguk a noi hormonok pedig megfelelo egyensuly melett sokkal egeszsegesebbek mint a ferfi hormonok


igy a ferfi nem biologiailag egy karos mellemtermék, ezert akiben tulteng a ferfi nemiseg az agresziv lehet


hormon egyensulyt nagyon nehez beallitani


a termeszet ezt megteszi onmaga de ha felboritod akkor mar nem tudja


valoban elnek nobol lett feriak is sokan


de en ezt nem tudom megerteni csak a ferfibol lett noket, es a ferfias nokbol lett noies noket


nezz meg sok ferfit es not egymas mellett hasonlitgasd oket


es vegul azt is dontsd el hogy valoban nem a ferfi tetszik? Az hogy vele lennel? Hanem te akarnal a ferfi lenni? Mert nagyon nem mindegy


masik oldal pedig hogy valojaban a nemiseg rabja nem lehetsz ez ertelmetlenseg, az elet nem csak errol szol


mert aztan vegkepp nem mondhatod hogy de a szaporodasrol, hiszen ez legfeljebb csak szexualitasrol hiszen hormonkezelten te akarnal gyereket? Vagy te lennel az apa? Hogyan? Egyszeruen csak orokbe fogadnatok?


szexualis fantazia ne legyen valosag csak akkor ha valoban valosagnak akarod nem csak fantazianak

szerepjatekokat barmilyent barhogy lehet csinalni ahogy emlitettek is,

tudsz ferfiasan oltozni "siminkelni /nem sminkelni" megtanulni ferfiasan kozogni beszelni

ferfias sportokat uzni, ami amaelett hogy egeszseges noveli a ferfiasas hormonszintet is


nem kovetem kerdest privatban ha gondolod


Xy4

2019. márc. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!