Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez lehet pánikroham?

Ez lehet pánikroham?

Figyelt kérdés
Az éjszaka nem aludtam semmit. De viszont mégis elaludhattam egy másodpercre, mert Samarához hasonló alakot láttam a szobában. Aztán mikor jobban megnéztem, nem volt ott semmi. Majd becsuktam a szemem és egy erős sárga fényt láttam, meg fura hangokat hallottam, aztán amikor kinyitottam a szemem, ezt a Samarához hasonló lényt láttam felém rohanni, aztán amikor odaért hozzám hirtelen felriadtam, de az arcom jéghideg volt, mintha le lett volna zsibbadva, homlokomtól az államig. Nagyon rossz érzés volt, aztán elkapott egy halálfélelem. Nem tudtam kiszaladjak e a szobából vagy bent maradjak. Szó szerint rettegtem. A sírás folytogatott. Elég stresszes vagyok pár napja, lehetséges hogy ez egy pánikroham volt?

2019. ápr. 10. 12:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak nagyon megijedhettél. A pánikrohamnál arra készülsz, hogy pár perc és meghalsz, a szervezeted is elkezd furán működni, mintha le akarna állni a légzésed és nem múlik el könnyen a roham, legalábbis külső segítség nélkül az első roham nemigen..
2019. ápr. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Hát megvoltam ijjedve az biztos. Azt hittem nem élem meg a reggelt. De nem voltak fulladásos tüneteim.
2019. ápr. 10. 13:22
 3/8 anonim ***** válasza:
Persze ettől függetlenül nem normális, hogy ennyire megijedtél . A stressz, kimerültség és a hasonló szituk vezetnek előbb utóbb a pánikrohamhoz. Szóval meg kell a bajt előznöd.
2019. ápr. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez elég durva. Szerintem nem lehet pánikroham. Az viszont elég fura, hogy pont Samarát láttad a szobádban. Megnéztem alvás előtt a kör bármelyik részét? Egyébként nem tudom miért ijedtél meg ennyire.
2019. ápr. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
De milyen Samara, Lada Samara ?
2019. ápr. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem néztem meg a Kör horrorfilmet, sőt, nem is gondoltam rá. Meg semmilyen rossz filmet nem láttam.

Máskor mindig olyan jól alszom.

Most meg a tv-t is hamarabb elzártam, mint máskor, hogy aludjak, de csak forgolódtam. Csak olyan 3 óra fele azt láttam, hogy ott áll Samara, vagyis gondolom, hogy ő volt, mert pont úgy nézett ki, a haja előre lógott és csak állt ott. Aztán becsuktam a szemem, majd egy fényt láttam, mintha villanyt kapcsoltak volna, úgy nézett ki és fura hangokat hallottam, majd amikor kinyitottam a szemem, azt láttam, hogy Samara rohan felém, majd felugrodtam és az arcomba egy erős jeges érzést éreztem, meg olyan érzés volt, mintha valóban megfogott volna. Hát én úgy megijedtem, hogy tényleg azt hittem nem élem meg a reggelt.

De reggel meg teljesen nyugodtan keltem, mintha nem történt volna semmi. Pedig olyan élethű volt ez az egész

2019. ápr. 11. 12:16
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez nem pánik. Álmodtál,vagy tényleg volt itt valami Szellem,ki tudja!?:/
2019. ápr. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi történt, de élethű volt
2019. ápr. 15. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!