Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a vérplazma...

Mi a véleményetek a vérplazma adásról?

Figyelt kérdés
2 napja voltam először életemben vérplazmát adni, hazudnék hogyha azt mondanám, hogy kizárólag a segítés miatt. A pénz miatt gondolkoztam hogy kipróbálom. Kicsit fáradtabb voltam másnap, de amúgy minden rendben volt. Azon gondolkozok hogy rendszeresen (hetente-két hetente) járni fogok. Viszont olvastam rosszat is jót is róla. Van akinek van személyes tapasztalata, a hosszú távú hatásról? Szerintetek ha normálisan étkezek (sok fehérje, kevés zsír, vitaminok) és sokat iszok, akkor hosszú távon nem fogja tönkre tenni a testem? Edzeni is járok, már régóta (2 éve) azonban mostanában a táplálkozás szempontjából kicsit túlzásokba estem fel is szedtem pár kilót. Szeretnék most egészségesebben táplálkozni, a plazmaadás miatt is, hogy hosszútávon se viselje meg a testem. Nem akarok magamból vérplazma prostituáltat csinálni de hosszabb távra tervezem a donációt, mert az a kis extra pénz jól jön, és motiválva is lennék arra hogy helyesen táplálkozzak.

2019. ápr. 14. 15:15
 1/2 anonim ***** válasza:
35%
Ilyen gyakorisággal nagyon káros, hiába étkezel egészségesen.
2019. ápr. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azzal a résszel még nem is lenne baj, hogy leveszik a plazmát... de hogy utána azt a citrátos alvadásgátolt sz.rt visszanyomják az emberbe... Köszönöm szépen én részemről kihagyom, nem vagyok ló...
2019. ápr. 15. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!