Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Terhességi hányás mikor múlik...

Terhességi hányás mikor múlik el? 13hetes elmúltam már

Figyelt kérdés

13hetes elmúltam, de a hányás még nem múlt el, pedig annyira reménykedtem a 12.heti "csodában".

Reggelente tömény epét és savat hányok. Napközben van amikor elég jól elvagyok, de van amikor minden kaja kijön. hetek óta nem ettem egy falatot sem jóízűen.

Voltatok már így? a lehető legtöbb trükköt kiprobáltam már. Voltam infúzión is kiszáradás miatt. Nagyon elvagyok keseredve.



2019. máj. 9. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy barátnőmnek ekkor még csak kezdődött a hányás egészen a 24. hétig. Nem vagyunk egyformák, úgyhogy ezt pontosan senkisem fogja megmondani neked.
2019. máj. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

4. héttől a 18.hétig tartott. 18+1 volt amikor megmozdult.

De anyunak velem semmi baja nem volt, tesómmal végighányta az egészet.

2019. máj. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Néha iszonyat nehéz elviselni, nagyon nem így képzeltem a terhességemet! szeretném végre élvezni ezt az időszakot, de sokszor kimerítő :/
2019. máj. 10. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!