Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bennem maradt egy kullancs...

Bennem maradt egy kullancs feje, de nem tudom kiszedni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem tudom megfogni csipesszel sem, teljesen befurodott. Mit tegyek? Azt hallottam h ilyenkor majd magától "kilöki a bőröm ",ez igaz? Es a fejétől lehet bajom?
2019. jún. 11. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz ,majd kiveszi .
2019. jún. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Magától nem fog kijönni,az biztos ,mert nem is tud .
2019. jún. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ideje lenne leszokni erről a marhaságról, hogy orvoshoz kell menni egy nyamvadt kullancs miatt.

Ha tünet van, pl kokárda folt, na akkor irány az orvos.

Ha feje, ami meg nem fej, hanem a szívókája na mindegy, az meg ki fog lökődni pár nap alatt. Vagy fogsz egy tűt ha csipesszel nem férsz oda és kibányászod ha nagyon zavar. Aztán lefertőtleníted a helyét betadinnal.

Nem lehet bajod tőle.

2019. jún. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3 as,jobb lett volna ma az MR 1 déli krónikáját meg hallgatni .Pont erről beszéltek.A kullancs mérge a fejében van.ha megpiszkálják a mérgét ekkor nyomja ki.Eltávolitani kullancs kiszedő kanállal kell .

Köszi a ki oktatást,de meg lettem volna nélküle is,miután jobban tudom a teendőket .

Arról nem is beszélve,orvos már 2 esetben távolitott el belém fúródott kullancsot .

2019. jún. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jo keress ra barhol. Pl heim pal oldalan. Eü-ben dolgozom, naponta jonnek tobbesevel kullancsot kiszedetni. Osszes orvos azt mondja h nem fertoz.

Az m1 meg mint hirforras:D ahol azt tanacsoljak hogy melegben menj arnyekba es igyal alkoholt

2019. jún. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!