Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy lehet normálisan feneket...

Hogy lehet normálisan feneket törölni?

Figyelt kérdés

Tudom hülyén hangzik a kérdés, de viccen kívül kérdezem.

Nagyvécézés után,már próbáltam nedves törlőkendőt, WC papírt, de egyszerűen mindig piszkos marad a fenekem. Akármennyit használok. Valami tanács?



2019. júl. 17. 17:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Szőrös nagyon? Mert ha igen, akkor érdemes leborotválni. Az javít a helyzeten.

A bidét tudnám javasolni, de iskolában/munkahelyen eléggé esélytelen. Otthoni vécére viszont vannak bidé feltétek, nekünk van, rendszeresen használom.


Belül valamennyire mindenkinek kakis marad, az igazából nem baj, viszont ha idővel kifolyik, akkor érdemes elmenni vele orvoshoz (pl. sebészet) mert nagyobb problémák is lehetnek a háttérben.

2019. júl. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Érdemes rászokni a reggeli zuhany előtti defekalasra, és akkor van esély a nagyobb tisztaságra (ha megmosod alaposan szappannal/vízzel). A szortelenites nem rossz, de izzadni fogsz, mint egy perdita a templomban.
2019. szept. 6. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok, nap végen boxer alsó minimálisan olyan lesz, farmer nadrágot veszek fel akkor meg így a farmer lesz olyan miután farmerhez képtelenség lenne hogy plusz boxer alsó is legyen rajtam 2 együt nem jó.
2022. jún. 7. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!