Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Depresszió pánikbetegség vagy...

Depresszió pánikbetegség vagy mi a franc ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

2016 májusban volt az első olyan szorongásos rohamom mikor reszkettem mint a kocsonya. Ez az érettségi miatt váltódott ki mikor is kiderült hogy a szakmaira nem engednek érettségizni és így nem lesz igazi bizonyítványom csak egy torzslapom abból amiből tehetek érettségi vizsgát.

Nagyon sok rohamom volt tényleg a poklok poklat jártam meg sőt közben vendeglatasban is elkezdtem dolgozni igy frusztrált hogy ne emberek kozt legyek beszamithatatlan. 😣

Azóta megismertem egy férfit akitol született egy gyerekem és most egyedül maradtam vele mert kulonvaltak útjaink.

Ma az történt hogy megjött a menstruációm szokásos nagyon nagy faradtsag, rosszullet.

Mindezek mellett nővérem bejelentette az esküvőt a másik ismerősömeknek holnap lesz titkos eljegyzés amire hivatalosak vagyunk mindenki boldog mindenkinek bejött az élet én meg besokkaltam és egyszer csak úgy éreztem szivrohamot kapok elöntött a pánik magam sem tudtam mitől de pokolian lettem tipikus pánikrohamom lett de sikerült elfojtani.

Pláne hogy itt voltak a jó barátaink és nem akartam jelenetet rendezni.

De éreztem nem messze vagyok a totális ketsegbeesestol és titkon utalom magam hogy nekem nem jött össze az élet.

Most azon aggódok megint elönt a pánik.


2019. júl. 18. 12:50
 1/5 anonymousreview60 ***** válasza:

Irány a háziorvos, utána a pszichiáter.

A depressziós nemigen remeg, leginkább letört.

Elhamarkodottan ugrottál bele ebbe a gyerekvállalós dologba. Tudod is, hogy ez nagyon visszafogja a kilátásaidat. Anno az érettségid lerombolása rontotta a kilátásokat, akkor azért, most látod, hogy a többiek hol tartanak, most ezért szorongsz.

2019. júl. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem tudok mást tenni voltam már haziorvosnal és utána elmentem magán úton pszichológushoz mégse nagyon éreztem hogy segítene bármit is.

Tudo mi és Ki! Főként aki okozta ezt nálam.

Az a férfi aki aljas módon szúrt hátba elárult megalazott kutatni nyomozni kellett utána és a legelvetemultebb elképzeléseid valóban beigazolodtak általa..

Sajnos ha az embert hátba dofik többször is el veszti magában a hitet.

2019. júl. 18. 13:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Pszichoterapeutát keress fel, elég jó terápiás módszerek vannak ennek kezelésére (ő nem ad gyógyszert, más módon segít).
2019. júl. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Benne van a pakliban az is hogy reggel már rosszkedvűen ébredtem hiszen mi is Pesten éltünk az exemmel és sok szép emlék köt oda többek közt a kisbabám megfoganasa és pont ma érték haza Pestről unokatesomek is akik ott élnek fent továbbra is és szép de egyben keserű emlékek jutottak eszembe hogy úgy vissszamennek az időben oda..deelérhetetlen
2019. júl. 18. 13:53
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem valtoztatni kellene a nezeteiden, bar tudom hogy nehez. Peldaul hogy van egy gyermeked aki a tied es akiert barmit meg kell tenned mert szuksege van rad. Lelkileg mar belole is hatalmas erot merithetsz es ne kudarckent tekints ra. Egyedul allo anya pedig nem te vagy az egyeduli emiatt megint csak nem kellene szoronganod. Masokhoz hasonlitgatni magad pedig teljesen felesleges. Es ne a multon ragodj, hiszen azon mar nem tudsz valtoztatni, igy inkabb a jovodre, jovotokre osszpontosits!

Szorongas, panik es bizony ha furcsa is siman lehet a remeges is egyfajta tunet. Jaj te jo eg es meg mennyi tunetet produkalhat egy ilyen...

2019. júl. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!