Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez mitől van hogy a seggylyuka...

(HARD$BOYS) kérdése:

Ez mitől van hogy a seggylyukamnal volt valami pattanás? MIÉRT VÉRZIK?

Figyelt kérdés
Azóta man raktam rá szeszt hogy el álljon a vérzés meg cseréltem is zsebkendőt de nem tudom hogy ez mi lehet nem faj meg semmi igaz csípte amikor a szesz rajta volt de ez természetes szóval az ilyen aranyeret kizárnam mert nem faj ha ülök nincs azon a helyen ahol szokott lenni az arany ér
2019. júl. 21. 11:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Megcsípte a bolha. Nem kellett volna kivakarni éjszaka
2019. júl. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem aranyér, nem is fáj, akkor valószínűleg tényleg egy sima pattanás volt, ami megérett és kifakadt. Nem volt gennyes a vér? Mindenesetre jól tetted, hogy fertőtlenítetted. Ha már csak simán vérzik, akkor, azaz szivárog a vér, beszárad és meggyógyul.
2019. júl. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ami még nem fájdalmas és ennyire vérzik, az kelés is lehet, ami kifakadt. Mint írtam, jól tetted, hogy fertőtlenítetted. De készülj rá, hogy még simán megtelhet újra. Remélem, nem hülyéskedsz ezzel a kérdéssel, mert úgy írod: segglyuk.:) Nekem is volt hasonló, ami ennyire vérzett, mondjuk nekem a mellkasomon, kaptam rá a gyógyszertárban valami helyben készített zöld színű kenőcsöt. (Előző voltam.)
2019. júl. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat már egyáltalán nem érzek semmit remelem hamar begyogyul!
2019. júl. 21. 14:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Ok, legyen úgy. Tudnék róla képet mutatni, az enyém milyen csúnya volt. De inkább nem. Lényeg, hogy ne gyulladjon be.
2019. júl. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!