Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van valakinek ilyen urológiai...

Van valakinek ilyen urológiai problémája?

Figyelt kérdés

Minden egyes élvezés után erős fájdalmat érzek. A húgycsövem hosszában is, és két oldalt is. Plusz feszító, húzó, zsibbadó érzés van a heréimben és medencetájékon is. Az egész annyira kellemetlen, hogy nem is tudom utána egyhamar újra akcióba lendíteni magam. Ráadásul a péniszem állandóan zsibbadt, és ez a fájdalom folyamatosan megvan benne.


Ezekkel a tünetekkel élek 20-21 éves korom óta (most vagyok 27). Ha 10 urológusnál nem voltam, akkor egynél sem. Nem tudnak vele egyszerűen mit kezdeni. Nem prosztatagyulladás. Nem is húgyúti fertőzés. Egyáltalán nem is gyulladás. Semmit nem sikerült megállapítani, csak annyit, hogy idegek okozzák ezt a fájdalmat.


2019. aug. 25. 23:50
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!