Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 22 évesen tesztoszteron...

22 évesen tesztoszteron növelőt szedni mennyire normális?

Figyelt kérdés
22 vagyok, nagyon nehezen tudok izmot felszedni magamra de ha étrendkiegészítőkkel sikerül is, utána pár hónapra rá vissza esek. Az arcszőrzetem olyan mint egy 16-17 évesé és ennél már csak az a gázabb mikor elkérik a személyimet egy buliban. Az egyetlen pozitívum hogy a barátnőm nem panaszkodik, de engem maga az esztétikai dolog érdekel, hogy miért nézek ki 22 évesen úgy mint egy 16-17 éves?

2019. nov. 3. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez maga ömagában is veszélyes. Könnyen leállithatod vele a tökeid tesztoszteron termelését is .

Csak orvosi ellenőrzés alatt szabad szedni .

2019. nov. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Milyen teszto növelésre gondolsz? Vannak természetes tesztó növelők amiknek elvileg nincs káros hatásuk
2019. nov. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Csúcson van ilyenkor. Veszélyes szedni, nagyon veszélyes.
2019. nov. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Na ez az,ami nem is árt ,de nem is használ.

Persze nem ingyen van . Ez az,aminek pszichikai hatása van .

2019. nov. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha laboratóriumban pontosan meghatározták a hormonszintet, akkor az andrológus szakorvos meg tudja mondani, hogy mit kell vagy nem kell tenni. Az arcszőrzet megerősödése szintre az élet végéig folyik, mert többféle androgén hormonnak van rá hatása.A vékony testalkat egyáltalán nem tesztoszteron hiányra mutat.
2019. nov. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

21 vagyok. Arc szőrzetem kb semmi. Államon van 20 szál meg van egy kis bajuszom. Arcom olyan mint egy 17 évesé. Személyim mindenhol elkérik. Instant készítem elő dohiban vagy ha piát veszek. Mellkasomon 1 szőr sincs. :D

Pénisz méret oké, magasság oké (187cm). El kell fogadni. Majd beérünk később! Ne szedj semmit!

2019. nov. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!