Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitôl lesz valaki férfias?...

Mitôl lesz valaki férfias? Akik férfiasak mitôl lettek azok?

Figyelt kérdés
És akik nem férfiasak azok miért nem lettek azok?

2019. dec. 1. 10:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Változik a közízlés, a mai férfiasnak mondott férfiak többnyire régen labdába sem rúghattak volna.


Csak azt tudom leírni, számomra mi a férfias, mert másoknak lehet ez taszító.

Határozott, önálló, döntésképes, magabiztos, családcentrikus, udvarias, ápolt, intelligens és férfiasan öltözködik.

2019. dec. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Attól függ külső tulajdonságokra vagy a belső értékekre gondolsz. Szerintem egy férfi legyen udvarias, segítőkész, ha egy nő mellette áll érezze a biztonságot, szeresse a gyerekeket és az állatokat,ne bántson másokat semmiképp és ne legyen gyerekes. Ha pedig a külsőre gondolsz legyen sportos (persze az idő múlásával ez fog változni amivel semmi baj nincsen), egy kis szakáll, bajusz esetleg, az sem baj ha magas és van annyi ereje hogy ha felkap nem kezd el remegni a lába. Tudja mikor legyen elegáns. Legyen szép mosolya és fürödjön rendszeresen😂
2019. dec. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sörhas, agresszió, tahóság. :)

Én a férfi szóról mindig ezekre asszociálok.

2019. dec. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!