Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fiúk! Szerintetek a fitness...

Fiúk! Szerintetek a fitness lányok vonzók, vagy inkább túl férfiasak?

Figyelt kérdés

Nekem is eléggé ezekhez hasonló alakom van, de még leállhatok vele. Nem tudom hogy ti hogy viszonyultok az ilyesmihez, nekem mindenesetre nagyon tetszik. Linkelek pár példát, légyszi mondjátok hogy melyik szép, és melyik túlzás. [link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



2013. okt. 14. 16:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek még mind nagyon csinosak!:) 1-2 akad, amelyik már nekem túl szálkás, de a naturálban hozható tömeg még belefér:)
2013. okt. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hát ők elég messze vannak a túl izmos, férfias alkattól, teljesen rendben lévő a forma.
2013. okt. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Ők csinosak, szépek ellenben ezek a hölgyek már nagyon nem:


bodybuilding.blog.hu/2013/10/13/magyar_sikerek_a_schwarzenegger_versenyen

2013. okt. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Messze van ez még a férfiastól! Ha neked tetszik folytasd, ne érdekeljen más mit mond! Egyébként is, jobb egy löttyedt nő, mint egy izmos? Szerintem nem!
2013. okt. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
46%

amikor már nő a bajusz, meg a pajesz, és a bugyiban is nemi szerv vastagszik, elég árulkodó jel...

meg mikor bemutatkozik, és te rákérdezel, h elnézést, te hasbeszélő vagy?? mert az imént egy férfi válaszolt,de előttem egy dögös nő van:)

2013. okt. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

küldenél képet magadról??

amúgy ezek még simán beleférnek, nagyon csinosak

2013. okt. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem tökéletes! :)
2013. okt. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ideál :D
2013. okt. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Abszolút jók, nagyon messze vannak a férfiastól. Aki rájuk ezt mondaná, az mit mondana egy hasonló alkatú fiúra? Kiröhögné kb. Szóval ennyit erről.


Nekem ők még túl vékonykák, az egy fokkal "fejlettebb" vagy hogyismondjam jön be nagyon (pl: [link] De hát azért ők is ezerszer inkább, mint a nagyátlag.

Az utolsó előttinek a karja/válla része már kezd alakulni :P

Csak ne legyen alacsony, nem akarok hajolgatni :( :D

2013. okt. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
160 cm olyan alkattal mint a legtöbb amit küldtem, normális? Amúgy köszönöm minden kommentelőnek, most megnyugodtam. Már megijedtem hogy túlzásba vittem :)
2013. okt. 15. 16:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!