Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Antibiotikumtól gomba?

Antibiotikumtól gomba?

Figyelt kérdés

Augmentin Duo-tól kialakult gombás fertőzésre jó a Canesten?

Férfi vagyok (ne írjatok hüvelykúpot :D)



2019. dec. 14. 08:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Igen jó. Nem a kúp, hanem a krém. :D
2019. dec. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

Fura mód alig találtam neten erről valamit. Úgy néz ki eddig csak a nők voltak ilyen kellemetlen helyzetben :D

2019. dec. 14. 10:41
 3/11 anonim ***** válasza:
Antibiotikum mellé probiotikum és nem lesz gomba. Ha már vak akkor kérj egyszemes gomba elleni gyógyszert.
2019. dec. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha a makk felszínének mállására gondolsz, az nem gomba, hanem az elpusztult baktériumok és nyálkahártya sejtek.
2019. dec. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen hasonló. Hámlás, viszketés, piros pöttyök jelentkeztek tegnap.
2019. dec. 14. 18:16
 6/11 anonim ***** válasza:

Ne csinálj előbb semmit!

Menj vissza így a dokihoz, aki felírta! Ha most elkezded kezelni, elnyomod a tüneteket, az orvos nem a reàlis állapotot fogja látni! Tudom, hogy minden hülye szinte azonnal rácuppan a Canesten-re, én azt mondom, ne csinálj semmit, közel a hétfő bírd még ki addig, de hétfőn mindenképp menj vissza az orvoshoz, aki felírta!

Mi volt az eredeti bajod amire felírta?

2019. dec. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mandulagyulladásra kaptam.
2019. dec. 15. 00:22
 8/11 anonim ***** válasza:

Akkor a mandulagyulladásra én azt javaslom hogy gargarizálj svédcseppel! Egy tapasztalt természetgyógyászattal is foglalkozó eü-s ajánlotta, nagyon bevállt és természetes, bár az alkohol miatt elsőre olyan lesz mintha késpengéket nyelnél de aztán jobb lesz!

A sós oldattal ugyanez, az is hatékonyan fertőtlenít pont ezért a péniszedre nem merném javasolni. De ha gondolod megadhatom annak az elérhetőségét aki ajánlotta, ő nálam sokkal okosabb!

2019. dec. 15. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanezt okozta az Augmentin, azóta nem szedek.
2019. dec. 15. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Már meggyógyultam a mandulámmal.


Hát ilyet én sem fogok többet szedni... sosem volt még gombám, de ez... "kellemetlen"

2019. dec. 15. 12:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!