Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A fitymás vagy a körülmetélt...

A fitymás vagy a körülmetélt pénisz a szebb?

Figyelt kérdés
Nekem teljesen elfedi a fejét a bőr és nem tudom, hogy ez hátrány vagy nem?

2020. jan. 7. 22:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
72%
sráctól függ. alapból a metélt higiénikusabb és esztétikusabb, de van, akinek jól néz ki fitymával is.
2020. jan. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
41%
A fitymás szebb, de az nem szép, ha teljesen elfedi a végét.
2020. jan. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
89%
A magam részéről nem tartom hátránynak, hogy elfedi a makkodat a bőr, attól még lehet szép. Sok más szempont is létezik, amitől kevésbé vagy jobban tetszik, és mindenkinek más és más ízlése van.
2020. jan. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
66%

ja csak pont lányok szoktak úgy nyilatkozni h nagyobb a bizalmuk egy metélt farokhoz, és azért van benne igazság, ha azt nézem, csak én mennyi rémtörténetet hallottam már ezzel kapcsolatban. sajnos nagyon sok fiú még ma se képes az alapvető higiéniára, de olyanok sem, akikből egyébként abszolút nem néznéd ki.

szóval elkgondolkodtató ez a dolog, és sztem az amerikaiak nem olyan hülyék, amikor születéskor nyissz automatikusan ...

2020. jan. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
57%
Amerikaiak???
2020. jan. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem embere válogatja és izlés kérdése az egész. Nekem jobban bejön a fitymás, jobb szeretem húzogatni és szerintem ahogy most kinéz az úgy még szép is. De már láttam egyik ismerősömét zuhanyzás közben, neki olyan semmilyen volt a fitymája és a makkja amikor előbukkant, azzal jobban nézett ki összképileg szerintem. Ha le tudod húzni a bőrt akkor jól van az úgy, de ha nem, akkor az lehet hátrány szerintem főleg a szexben vagy ha önkielégítesz! Másban nem hiszem.
2020. jan. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
55%
Negyes te hol olvastad ezeket a baromsagokat?:D
2020. jan. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
58%

ezek egyszerű tények. na meg csupán logika ...


egyébként csak egy kis példa:


https://www.youtube.com/watch?v=NNTKLRfKh4s

2020. jan. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
92%

Hogy mekyik szebb az annyira szubjektív. Valakinek ez, valakinek az tetszik jobban.

Nekem fitymás szerszámom van és szerintem szép. :)

Eddigi partnereim közül senki nem panaszkodott rá se fitymásan lankadtan, se mereven hátracsúszott bőrrel.

Persze lehet hogy baromi ronda csak udvarias partnereim vannak. :D

2020. jan. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
7%
A zsidók metszik le kicsi korukban a fiúknak.
2020. jan. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!