Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A fitymás vagy a körülmetélt...

A fitymás vagy a körülmetélt pénisz a szebb?

Figyelt kérdés
Nekem teljesen elfedi a fejét a bőr és nem tudom, hogy ez hátrány vagy nem?

2020. jan. 7. 22:16
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
94%
dehogy csak a zsidók. ez egy tévhit.
2020. jan. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
70%
Kinek, hogy tetszik, ha bőrös és kényelmes akkor jó, de ha nem tetszik, sok gond van vele, akkor érdemes hátra húzni és megnézni van-e változás, ha pozitív és kellemesebb érzés, akkor érdemes metélni. USA-ban a férfiak több mint fele gyerek korukban születés után túlesnek. Törökök iskolás kor előtt inkább termékenységi és vallási, de higiéniai okok miatt is. Egyiptomban már a hieroglifákon rajtra volt. Afrikában sok országban. Fülöp szigeteken bemetszik. Ausztráliában szinte mindenki. Az angoloknál vegyes, de a lakosság fele fedetlen makkos.
2020. jan. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem nem kell vele foglalkozni, hogy más mit mond vagy gondol. Fitymával vagy fityma nélkül is lehetsz jó vagy rossz szerető, ahogyan jó vagy rossz ember is. Nem ez dönti el.


Én sem hittem volna, hogy megszeretem, de nekem nagyon-nagyon feleslegesen hosszú és enyhén feszes volt a fitymám, ami lelógott, mint egy sharpei kutya bőre. Szégyelltem sokáig, mint akivel a természet torz tréfát űzött. Atán a másosik, immáron teljes műtét óta minden szebb, tisztább, jobb lett. Nincs több gyulladás, nincs visszatérő szmegma, ráadásul a párom is imádja orál közben.


Hátránya még mindig a külső megítélés, hogy megszólhatnaj érte, de nem kell vele foglalkozni, mert azóta helyre billent a nemi életem és a testképem.

2020. jan. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
91%
de miket szólnak be érte?
2020. jan. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Azert ez, h amerikaban a lakossag felenek nincsen, az ugyeber az osszlakossagra vonatkozik. Csakhogy ott sok fekete el, ott is ok, plusz a muszlimok, zsidok vannak korulmetelve foleg. Kb. 30% biztos, h van ezeknek az embereknek az aranya a lakossagbol.
2020. jan. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
96%

dehogy. a zsidók, muszlimok egyértelmű. de az amerikaiaknál is egy az egyben szokás, nem kell hozzá se zsidónak se semminek lenni, ez tipikus amerikai szokás.


de az meglepett h Ausztráliában is ennyire 100%-ban csinálják?

2020. jan. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Se zsidó, se arab, se amerikai nem vagyok, se szűkületem nem volt, mégis körül vagyok metélve. Nincs ennek semmilyen előfeltétele, egyszerűen jobban tetszett így.
2020. jan. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
És még az előzőhöz: soha egyetlen beszólást sem kaptam emiatt sok év alatt, pedig az uszodai öltözőtől nudista strandokig elég sok alkalom lett volna erre idegenek részéről.
2020. jan. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
még mindig nem értem h ki mért szólna be? és mit?
2020. jan. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
67%

Azért megbámulnak és összesúgnak egy öltözőben, ahol ez ritkaságszámba megy.


Amikor Izraelben jártam, ott csak diszkréten a vallásomra kérdeztek rá a hotelben. Nem tudhatják egy turistát látva, hogy milyen vallású.


Amikor pedig muszlim barátaimnak ki mertem nyögni egy vallási beszélgetés közben, hogy már körül vagyok metélve, akkor azt hitték, hogy muzulmán akarok lenni. Nem is tudták, hogy ezt a műtétet rajtuk kívül máshol is végzik. Amikor emlìtettem az amcsikat, akkor meg nem akarták elhinni.


Egy muszlim férfi elvileg nem mutatkozhat meztelenül más férfiak előtt, s cukkolt is valamelyik török focistát, hogy csak gatyában zuhanyzik a csapattal emiatt.


A muszlim vallással és kultúrával semmi bajom nincsen, de rohamosan terjeszkedik. Muszlim nő csak úgy mehet hozzá keresztény férfihoz, ha a vőlegény áttér a muszlim hitre. Ez pedig szinte mindig a körülmetélés elfogadásával jár. Hallottam olyan sztorikat, ahol após vagy sógor a műtétkor jelen volt, hogy biztosan az új férfi családtag közzéjük tartozzon. A gyerekeket eleve muszlimként kell nevelni. Így szép lassan egész Nyugat-Európa körülmetélt lesz, ha az egyirányú vallási keveredés megtörténik.


Úgyhogy a megítélés országonként váltakozik. Egy csomó helyen az általanos testkép része. Dél-Koreáról se mondta volna meg senki, hogy a koreai háború után átveszik ezt a szokást és most olyan 90-95% az arány. Ott nem is csecsemőként, hanem tinédzser korban vagy a seregben hajtják végre.


A nagy hátránya továbbra is az, hogy ez egy látható jel, mivel a makk szabadon van utána. A jugoszláv háborúban is gatyaletolással kellett bizonyítani a nemzetiségi státuszt, így a körülmetélt muszlim vallású bosnyákokat helyben kivégezték. S ez csak 25-30 éve történt!


Tehát jó is, meg nem is. Nem kell magad kirívóan mutogatni egy zuhanyzóban vagy öltözőben, aztán csak otthon élvezni az előnyeit a pároddal. Viszont szégyellni sem kell, ha valaki meglát, mert bízzunk benne, hogy az emberek felvilágosultabbak lesznej ebben a témában.

2020. jan. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!