Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A fitymás vagy a körülmetélt...

A fitymás vagy a körülmetélt pénisz a szebb?

Figyelt kérdés
Nekem teljesen elfedi a fejét a bőr és nem tudom, hogy ez hátrány vagy nem?

2020. jan. 7. 22:16
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
a török sportolók tényleg így tusolnak? azért ez elég durva :)
2020. jan. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
75%
Ezt hallottam. A zuhanyzóban ettől még lehetnek fülkék, iketve az öltözőben zárható kabinok, ha valaki szégyellős. Bár kétlem, hogy a seregben is nagy ügyet csinálnának ebből, ha annyi férfi össze van zárva és együtt élnek.
2020. jan. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

hát azért nem az a jellemző sztem, legalábbis én elég sok helyne voltam, de kevés kabinos és fülkés öltözős, tusolót láttam,.

na persze fene tudja, muszlim helyeken lehet h eleve így terveznek minden öltözőt, tusolót, ha ez nekik ilyen nagy kérdés ... csak érdekes, főleg ha a török, egyéb muszlim sportoló pl elmegy egy nyugati országba versenyre, és lehet h ott nem tud a kabinos módszere szerint öltözni, tusolni.

2020. jan. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!