Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit fog csinálni nekem az...

Mit fog csinálni nekem az urológus?

Figyelt kérdés

21/F


Megvolt az első szexem (óvszer nélkül), orálisan kielégített a lány, és fájt utánna a szerszámom. Már jobb valamivel, de érzek pici fájdalmat. Hypochonder vagyok túlságosan. Nem piros a fitymám. Félek, hogy valamit elkaptam a lánytól. Mert a lánynak volt csak 1 barátja, de a volt barátjának voltak barátnői, ezért félek, hogy neadjisten valamit elkaptam.


Elmegyek az urológushoz és ezt elég meg mondanom? “Jó napot, olyan problémám van, hogy fáj a fitymám, és volt szexem, és a barátnőm a volt pasijával szintén óvszer nélkül szexeltek. Félek, hogy valamit elkaptam tőle. Legyen szíves venne vizeletet, és vért?”


Ez így elég megmondanom? Nagyon be vagyok pánikolva. Iszonyatosan félek.


2020. jan. 15. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem még írd le, hogy és annak a barátja és annak a barátnöjének mikor is volt meg pontosan a menstruációja.


Nem kell ennyi körítés senki nem kiváncsi rá. Max ennyit kell mondani, hogy hol fáj. Ha megkérdezi volt-e az utobbi idöben nem aktusod akkor mondhatod, hogy egy orális sex x napja... Ennyi. Te nem adhatsz ki utasítást az orvosnak mit csináljon, ö annyit csinál veled amennyit jónak lát. Minek vegyen vért meg vizeletet, meg csináljon még hasi Uh-t is, meg mütsön is meg rögtön? Tök felesleges ha ö úgy látja, hogy nincsen rá szükséges.



Orálisan kevesebb nemi betegség terjed, akkor ha onnan kaptad el akkor a szádnak a csókolzástól is kellene fájnia...


Ami viszont nagyon jó lenne, ha felnönél és nem lennél ennyire félénk, így nem csak ez az elsö nemi aktusod, hanem az utolsó is lesz...

2020. jan. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ajkam fáj. Alul. De nem tudom hogy belül vagy kívülről. Tegnaptól fáj. Az egyik fele csak
2020. jan. 15. 13:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Nemibeteg gondozóba menj
2020. jan. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
"Ajkam fáj. Alul. De nem tudom hogy belül vagy kívülről. Tegnaptól fáj. Az egyik fele csak" Miröl beszélsz? Azt irtad: 27/F akkor mi az "Ajkam fáj. Alul."?
2020. jan. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Huhh,eddigi hozzászólóknak igaza van,nem kell körítés.A doki úgyis kérdezget,ha kevés az info amit mondasz neki,nem kell ezt túlparázni.Az is lehet,hogy csak jól meg lett szorítva,ráharapott jobban,mint kellene, de van izomláz is néha,ha nem jól csinálják,vagy meg lett erőltetve, stb. majd kiderül. Egy komolyabb betegség ennyi idő alatt nem alakul ki.
2020. jan. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne az urulógushoz menj, hanem a bőr és nemi beteg gondozóba.
2020. jan. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az a baj,hogy mindnet el lehet kapni szex utján..otthon nem gyögyul meg..orvos..urologus megtapogatja amakkot ,heréket esetleg benyul a lukba a proszatát megtapintja,nem fáj,semmi extra,csak aki nem volt,ugye kellemetlenul érzi magat..a legrosszabb hpv virus,ha kijön a condyloma szemölcs, a nemiszervek környékén,az gáz,,a végbélnél is lehet söt benne is..ugy,hogy nem volt anál szex..de fertözö,,barkitöl barmit el lehet kapni...
2020. jan. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!