Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért volt éjszakai magömlésem...

Miért volt éjszakai magömlésem és hogy tudnék tenni ellene? 17/F

Figyelt kérdés
Alapból naponta maszturbálok, de néha kimarad 1-2 nap. Most is ez történt. Kihagytam 1 napot és az éjszaka arra ébredtem,hogy magömlésem volt. Egészséges ez? Legutóbb évekkel ezelőtt történt ilyen. Mit tudnék tenni ellene?
2020. jan. 18. 07:54
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

Talán nagyon vágysz már arra, hogy ne csak a kezeidet élvezhess és emiatt álmodsz ilyeneket, amik annyira felizgatnak, hogy belesülsz a gatyába.


Nincs ezzel baj. Cserélj alsógatyát és kész.

2020. jan. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Valójában ez a "normális", mert az mutatja, hogy napközben az ember idejét viszonylag hasznos tevékenységek kötik le.
2020. jan. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel semmi baj. Nekem is szokott néha lenni. Nemrég történt, hogy este 10 óra körül maszturbáltam és éjjel 1 óra körül arra ébredtem hogy elvezek. Ez a te korodba mondhatjuk természetes. 23/f
2020. jan. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
huh de szexi imadom látni ah valaki elélvez
2020. jan. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 szamo77db ***** válasza:
Teljesen rendjénvaló, amit írtál. Semmit ne tégy ellene, mert ez így normális. A honvédségnél a pizsamánkon hatalmas fehér foltok voltak és nem volt ciki. Képzeld el, ahol egyszerűen nincs nő! És ott van egy nagy csomó kanos fiú! Rendben van minden, pláne 17 évesen. Lesz jobb is, hidd el.
2020. febr. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!