Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiúk, iskolaorvosi vizsgálaton...

Fiúk, iskolaorvosi vizsgálaton ti hogy éltétek meg a vetkőzést és az alaposabb vizsgálatokat a többiek előtt?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy ti hogy viseltétek amikor a nemi szerveket is vizsgálták?

Hányan voltatok bent egyszerre?

Tudtátok előtte, hogy aznap alaposabb szűrés lesz?

Nálatok mi volt vizsgálatok menete, sorrendje?

Beszéltetek utána erről?

Nálunk hamarosan lesz és kíváncsi vagyok máshol mi a szokás.



2020. jan. 26. 12:28
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

Nekünk előre mondták hogy mikor lesz. Ha jól tudom úgy volt hogy egyesével mentünk be és mindent megvizsgáltak vérnyomás stb.

Aztán jött a gatya le, hatrahúzták a fitymát meg a heréket megtapogatták és ennyi. Arra már nem emlékszek hogy utána megbeszéltünk volna egymás közt :D

2020. jan. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
Nekünk ilyenek sosem voltak.
2020. jan. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%

nagyon iskolafüggő. tényleg van ahol soha nincs, van ahol meg évente is komolyabban megcsinálják.

nálunk 2x volt csak gimiben, de csak nemek szerint osztottak szét, azzal már nem foglalkoztak, h fiúk együtt mentünk be 5-6-osával. és igen, volt kukacvizsgálat is, de amilyen gyakori a szűkület és a visszérsérv, nem is olyan nagy baj ez, mert különben sose derülne ki. főleg amennyire szégynelősek tudnak lenni sokan, lehet h soha az életben nem menne el magától orvoshoz emiatt. itt legalább akkor van egy fix szűrő. persze már ahol ... mert olyan is hallottam h az illető az iskolaorvosi vizsgálat napján képes volt inkább hiányozni.


hogyan viseltük? leginkább sehogy. megtörtént és ennyi. na de senki nem akkor látja ott az évfolyamtársát először meztelenül. hát vannak tesi órák, vannak délutáni edzések, azaz öltöző, tusoló ...

2020. jan. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
60%
nekem semmi lelki sokkot nem jelent amikor megnézik odalent is. mi kettesével voltunk benn a legutsón. nekünk kb két nappal előtte szóltak hogy lesz és megyünk.vizsgálatok a szokott rend szerint, mérések, gerinc, látás, ágyon fekve has áttapintása és a végén a nemi szerv.
2020. febr. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
72%

Nekem tegnap volt, vélhetően az utolsó, ugyanis végzős gimis vagyok.


Általánosban 2 évente volt vizsgálat.

Itt gimiben minden évben.


Minden évben ugyanazokat nézték.

Vérnyomás,magasság,súly,gerinc,járás, kérdezték hogy van e valami betegségünk, allergiánk, illetve meghallgatták a szivünket, illetve nemi szerv vizsgálat.

Elsőben egyesével mentünk be, megtapintotta a heréket hogy le e ereszkedtek illetve megkért hogy huzzam hátra a fitymát, kb fél perc volt az egész.


Második osztályban szintén egyesével mentünk be de csak megkérdezte hogy minden rendben e van, és nem nézete meg.


Harmadikban szintén csak megkérdezte hogy minden okés-e? Illetve le kellett húzni a gatyát, de csak rápillantott és mondta hogy rendben van.


Most tegnap viszont egy útálatos orvosnőt kaptunk.


Mindenkinek beszólogatott valamit, nállam a vérnyomást mondta hogy miért ilyen magas 135/85.

Pedig rendszeresen sportolok, nem is vagyok túlsulyos, inkább kicsit vékony, szerintem csak épp picit idegesebb lehettem.


Miután megnézte az alap dolgokat mondta hogy kettesével menjünk be hozzá hogy megnézze a nemi szervünket.

8an voltunk igy 4 csoportba osztottuk magunkat.


Én és az egyik osztálytársam utolsónak maradtunk. Többiek ahogy megvizsgálták őket már mehettek is haza.


Bementem a másik sráccal, az orvosnő mondta hogy vessük le a gatyát. A másik srácnak elkezdte megnézni a heréjét, amire berontott egy másik orvosnő hogy jöjjön ki, valaki őt keresi.

Erre közölte velünk hogy 1 perc és ittvan addig maradjunk ott és ne öltözzünk fel.

Elég kinos volt mert legalább 10 percig ott ültünk és az alatt 3 orvosnő is benyitott, mi meg ott ültünk meztelenül.


De aztán jött és megvizsgált minket 1 perc alatt és mehettünk is. :D

2020. febr. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
4%

Megtagadhatod !!!!! Igen!!! Nem vagy köteles a tested azon részét egy idegen dokinak mutogatni!

Nálunk volt olyan aki nem egyezett bele!

Mondjuk nem értem hogy fiúknak miért Akarták megnézni mikor lányoknak ilyen fajta vizsgálat nincs.

Semmivel sem különb az intim tájék.

2020. márc. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
50%

nem különb?

jézus, te láttál már hímnemű és nőnemű testet?

lányoknál nem igazán létezik fitymaszűkület, letapadás vagy heregondok, sérv.

fiúknál viszont kiemelten fontos ez a vizsgálat, mivel lehet h másképpen az életben nem mennének el ilyen problémával orvoshoz.


azt meg hagyjuk már h kettesével meg jaj meglátja. és a tornaöltözőben talán nem 20-30-an is vannak együtt, tusolnak stb? szóval sztem hihetetlen túlaggódás ez itt, semmi más.

2020. márc. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
26%

Kedves 17es!!

Úgy értettem,hogy nem különb a lányok intim tájéka,és ha azt nem vizsgálják lányoknál akkor a fiúkkal se tegyék!

Magán szféra,senki nem köteles ilyen vizsgálaton mutogatni azt amit nem akar.

A lányok se mennek el sokan 18-19 éves korukig ha nem történik valami gond esetleg !

És mint említettem : az én osztályomban anno igen sokan visszautasították ,és ezt a doki köteles elnézni!

2020. márc. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
94%
Azt élveztem hogy a többiek hogy izgulnak a szégyenlősségük miatt.
2020. márc. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
60%
Eloszor a szokasos vizsgalatok voltak magassag, suly, latas, hallas majd mondta hogy negyesevel fog behivni minket es egy szal alsogatyaban kellett bemenni. Megalltunk egymas mellett boxert le kellett venni. Megtapintotta a hereket majd akinek volt fitymaja annak fel kellett huzni. Vegul pedig le kellett hajolni hattal es benezett a fenekunkhoz es nagyon meglepodtem amikor kiderult hogy aranyeres sracot talalt.
2020. márc. 16. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!