Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiúk, iskolaorvosi vizsgálaton...

Fiúk, iskolaorvosi vizsgálaton ti hogy éltétek meg a vetkőzést és az alaposabb vizsgálatokat a többiek előtt?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy ti hogy viseltétek amikor a nemi szerveket is vizsgálták?

Hányan voltatok bent egyszerre?

Tudtátok előtte, hogy aznap alaposabb szűrés lesz?

Nálatok mi volt vizsgálatok menete, sorrendje?

Beszéltetek utána erről?

Nálunk hamarosan lesz és kíváncsi vagyok máshol mi a szokás.



2020. jan. 26. 12:28
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

#19

szánalmas sokszor, igen :DDD

2020. márc. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%

eléggé zavarban voltam, de hamar túlestünk rajta


hárman voltunk bent egyszerre, csak boxer lehetett rajtunk

nem tudtuk, hogy aznap lesz így például rajtam is oylan alsógatya volt amiben szerettem volna ha meglátnak, de így alakult

a szokásos vizsgálatok után hármasával boxerban kellett bemenni, egymás mögé álltunk aki elől állt neki a boxert le kellett tolni, ott meg kellett emelni a heréket, fitymát hátrhúzni (nekem ez kimaradt mert körülmetélt vagyok)

2020. márc. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
72%
Csak tudnám, hogy akkor egy férfiöltözőben mit csináltok a strandon. Nem mindenhol van ám kabin. Nem azt mondom, hogy körbe kell lófrálni és helikopterezni, de azért ne is tegyünk már úgy, mintha félni kellene más meztelen emberektől pláne ilyen helyzetben. Vagy egy edzőtermi öltözőben dem fogtok zuhanyozni vagy átöltözni?
2020. márc. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim válasza:

(Még tavaly...) Nekünk boxerben kellett bemenni, 5-6 ember egyszerre. Alap vizsgálatok végeztével mindenki egyesével gatya levesz, ha minden oke, utana a következő. Csak a másik fenekét lehetett látni.

16/f

2020. máj. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
97%

23


engem már kioktatott egy okos, hogy visznek fürdőnadrágot, és csakis abban tusolnak :-) állítólag évek óta így megy ez edzések után, és elhinni se akarom ... de hát ez van.

2020. máj. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 szamo77db ***** válasza:
100%
Nekünk nyolcadikban volt egy ilyen alapos vizsgálat. Annyi haszna volt, hogy találtak egy fitymaszűkületes fiút, akit meg is kellett műteni. És mindenkinek hátra kellett húzni a fitymáját és megtapintotta az orvos a heréket is. Az orvos és az asszisztens is nő volt.
2020. máj. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
82%

igen, ez tök alap lenne, de mostanában olyan kis nyuszika fiúk vannak, hogy megrokkannak agyilag, ha a haverja meglátja a farkát.

nem vicc! mesélte az egyik nekem, h pszichológushoz kell járnia, mert valamikor évekkel ezelőtt a haverjai meglátták a kukiját orvosi vizsgálaton.

na most az ilyenre mit lehet mondani? és azt tapasztalom, h egyre gyakoribb az ilyen felfogás, pedig tiszta agyrém.

2020. máj. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim válasza:
100%
6-18 éves korig legalább 3x meg kellene mindenkinek nézni, és kevesebb lenne a problémás.
2020. jún. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk évente 1x nézte a sulidoki 18 éves korig és senki nem nyafogott. Lehet, hogy csak én látom furán, de nekem tök természetes volt minden vizsgálaton, hogy a doki az egész testemet átnézi, amibe beletartozik a golyók vizsgálata, ill. a fityma hátrahúzása is.
2020. jún. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Nekünk kétévente volt vizsgálat, de odalent egyszer sem vizsgáltak minket. Gimiben nagyon alapos volt az iskolaorvos. Egyesével mentünk be, szinte teljesen átvizsgált minket, de soha nem ellenőrizte a pénisz vagy a herék állapotát. Én nem bántam volna, ha megvizsgál odalent, annak ellenére is, hogy nincs problémám. Egyetértek az előttem szólókkal, szerintem természetesnek kéne lennie ennek a fajta vizsgálatnak is, látva, hogy ebben a korban tényleg sok a kiszűretlen probléma. Persze, azt az álláspontot is meg tudom érteni, ha valaki szégyenlős, de a doki a saját érdekedben csinálja, és azt a kellemetlen egy percet is túl lehet élni (de mondom, ez az én álláspontom). Privátban tudok segíteni bárkinek, akit ez érdekel vagy segítséget szeretne.

19/F

2020. jún. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!