Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van valakinek tapasztalata...

Van valakinek tapasztalata hasonló szintű felfázással?

Figyelt kérdés

Októberben köhögtem elég erősen és sokáig, azt hittem nem nagy valami. Aztán november elején arcüreggyulladásom lett amire kaptam antibiotikumot. Ahogy annak vége lett rá egy hétre vért vizeltem. Az ügyeleten kaptam újra antibiotikumot felfázásra. Két hét múlva decemberben ismét vért vizeltem az urológus szerint makacs felfázás a háziorvos szerint már vesemedence gyulladás volt. Beszedtem ismét két doboz antibiotikumot. Januárra kitisztult a vizeletem, nem volt vér és baktérium sem. Azért kaptam még egy doboz antibiotikumot biztos ami biztos. Ezután ismét panaszaim lettek. Az orvos szerint prosztata gyulladás. Kaptam még egy doboz antibiotikumot. Múltak a tüneteket a kontrollra ami 4 napja volt, de ismét kaptam egy doboz antibiotikumot. Ez a 7. doboz és 5. fajta amit szedek november óta. Soha nem voltam beteg régen, sosem szedtem ilyeneket. Most este begyulladt a torkom és folyik az orrom is. Gyanítom vírus lehet, mert ennyi antibiotikum mellett nem tudom mit keresne baktérium.


25



2020. febr. 2. 01:06
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
A poén az, hogy a felfázás nem az urológusra tartozik hanem a bőr és nemibeteg-gondozóra. Nem csoda hogy össze-vissza gyógyszereznek és szórakoznak az egészségeddel.......
2020. febr. 2. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez nem nemi betegség. Urológushoz tartozik. Az összes cikket urológusok írták amikkel találkoztam a neten.
2020. febr. 2. 06:13
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Tényleg? Ha baci a vizeletedben amire antibiotikumot kapsz az nem nemi betegség? Érdekes! Bezzeg most okoskodsz, miután elcseszték az egészségedet, akkor minek kérdeztél? Ennyire tudod?

Nemi betegségeket nemcsak elkaphatsz másoktól de szerezhetsz úgy is hogy nem dugsz senkivel, csak úgy megsúgom......

2020. febr. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem azért tettem fel ezt a kérdést, hogy egy ilyen szellemi kapacitású emberrel beszéljek.
2020. febr. 2. 12:08
 5/10 A kérdező kommentje:

[link]


"A felfázás, azaz a hólyaghurut vagy épp egy kórokozó okozta húgycsőgyulladás nem tartozik a nemi betegségek közé. Az ilyen húgyúti fertőzések általában nem szexuális úton terjednek, a közösülés mégis szerepet játszhat a kialakulásukban, sőt. Az intim együttlét előidézheti és súlyosbíthatja is a betegségeket. Akik csak annyit észlelnek, hogy valami nincs rendben odalenn, az otthoni praktikák alkalmazása után leggyakrabban nőgyógyászhoz fordulnak a panaszaikkal. Mivel a beteg nem lehet biztos abban, hogy mi okozza a fájdalmát, sokszor nem a megfelelő helyre érkezik urológiai problémáival."


Ha esetleg védekezés nélkül lettem volna valakivel a betegséget megelőző időszakban, akkor talán lenne valami alapja a nemi beteg gondozóba menni. De mivel ilyen nem volt, így nem oda mentem.

Örülök, hogy segíthettem!

2020. febr. 2. 12:16
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Inkább nem megyek bele, milyen szellemi kapacitású ember(ek) kérdeznek itt... miközben elvileg mindent jobban tudnak, de azért "megkérdezik..... no komment! XD
2020. febr. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szó nem volt arról, hogy milyen orvoshoz tartozik, te agysebész professzor. Nem arról írtam ki a kérdést amire te választ adtál, ráadásul helytelent.
2020. febr. 2. 15:54
 8/10 anonim ***** válasza:
A bolondot sajnos nem lehet meggyőznöm arról hogy bolond amíg maga rá nem döbben, ehhez nem kell agysebésznek lenni aminek talán nem ez a dolga se amit neki tulajdonìtasz, kérdezö, de ha ennyire professzor vagy minek jöttél ide kérdezni? Mi csak hülyék vagyunk egy bolonddal szemben....
2020. febr. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Semmiben nem segítettél attól függetlenül, hogy úgy állítod be magad mintha értenél ehhez.

Megadom a főorvos számát, hívd fel aztán mond el neki, hogy urológusként miért foglalkozik felfázással, prosztata gyulladással és vesemedence gyulladással.

2020. febr. 2. 23:42
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen, én voltam így és borzasztó kellemetlen.

Én is felfáztam és még aznap együtt voltam a barátnőmmel amire másnap annyira begyulladt hogy reggel véreset, rózsaszínűt vizeltem és borzalmasan szúrt fájt meg minden. Volt itthon antibiotikum (augmentin) azt bekapkodtam és úgy tűnt elmúlt. Majd ismét előjött csak vér nélkül sokkal durvább fájdalmakkal. Erre az urológus adott valami antibiotikumot ami már semmit sem használt majd egy ismerősöm is adott azt is beszedtem és semmi javulás. Erre ismét elmentem az urológushoz de már nagyon ki voltam készülve. Erre vizelet negatív és elküldött hogy nincs baci ne nyavajogjak majd elmúlik. Hát nem így volt, még hónapokig fájt és nem jött igazán helyre. Majd kerestem egy másik urolóst aki anno zenetanárom is volt, elmondtam mi a helyzet és telón mondta hogy kisvirágú füzikéből teát csináljak és igyam bőven de ne azt a filtereset és majd keressem fel. Komolyan mondom hogy nem hittem volna de már másnapra jobban lettem. Azóta is köszönöm neki.

2020. márc. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!