Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Férfi fanszőrzettel kapcsolato...

Férfi fanszőrzettel kapcsolatosan kérdeznék: Vannak olyan fiúk kik soha nem borotválják vagy nyírják?

Figyelt kérdés
Nektek mekkorára nőtt a szőrzet a zacsitokat is borítja szőr? Én 22/f körülötte és a zacsi is szőrös én eléggé nagyra nőtt. Nektek mekkora kb.?

2020. febr. 2. 15:08
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy vannak olyanok, hiszen elég gyakran látni közös öltözőben vagy zuhanyzóban sűrűbb, ritkább, hosszabb és rövidebb fanszőrzetet.
2020. febr. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
82%
Több évtizeden keresztül nem nyírtam,borotváltam.Egy bizonyos idő után meg áll a növekedése,ahogy pö***ké is
2020. febr. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
89%
Nekem kb 15 centis, nagyon sűrű és a zacsin is van.
2020. febr. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
90%

Nekem nem olyan túl sűrű, de van a zacsin is. Talán 5-6 cm hosszú szőrszálak vannak, de azt nem szoktam mérni.

Nagyon ritkán vágom, nekem bejön így is.

2020. febr. 3. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
93%
nekem is sűrű bozontos .zacsimon is van szőr meg alul is de nem zavar. Sose nyìrtam amióta kiszőrösödtem.
2020. febr. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
73%

Én utálom ha szúr, de a nők mocskosul finnyásak a szőrre, úgyhogy ha kell a pina, akkor muszáj néha nyesni sajnos... :|

34/F

2020. febr. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim válasza:
72%
Nem nyírom én sem, és nőknél is jobban tetszik (tetszene) a szőrös. 32F
2020. febr. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
77%
Évek óta nem nyúlok a fanszőrzetemhez borotvával vagy ollóval. Néha azért megfordul a fejemben, hogy legalább egy kicsit rövidítsek rajta. Ilyen 5, max. 6 centi hosszú a farkam körül a szőrzet. A zacsin igazából egészen sokáig leszedtem a szőr két-három havi gyakorisággal. Kb. egy éve már ezt is elhagytam. 4 centis lehet a szőr rajta. Szerintem extra élvezet , amikor a lány a szőrős zacsim nyalja és nem a borotváltat. Igaz, volt aki a szőr miatt elutasította az orált. F/23
2020. febr. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
70%
Nekem 5-7cm koruli a peniszem korul a szor herezacskomon 3-4 cm. Azt latom hogy a csajok akikkel voltam szerettek szorosen es az oltozokben es zuhanyzokbsn is inkabb a szoros az elterjedt
2020. febr. 6. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 szamo77db ***** válasza:
77%
Én soha nem borotválkoztam ott lent és nem is fogok.
2020. febr. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!