Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Férfi fanszőrzettel kapcsolato...

Férfi fanszőrzettel kapcsolatosan kérdeznék: Vannak olyan fiúk kik soha nem borotválják vagy nyírják?

Figyelt kérdés
Nektek mekkorára nőtt a szőrzet a zacsitokat is borítja szőr? Én 22/f körülötte és a zacsi is szőrös én eléggé nagyra nőtt. Nektek mekkora kb.?

2020. febr. 2. 15:08
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
35%

Én mindig nyírom, természetesen. Csak fanszőrnél hagyok egy rövid pár mm-es részt.

Nem vagyunk az őskorban basszus, ne legyetek már ennyire igénytelenek!

2020. dec. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
87%
Nekem nagyon szőrös.Centit nem írok,mert azt fogják mondani,hogy kamuzok.Kénytelen vagyok belőle vágni,mert van az a mennyiség és hosszúság,ami már zavaró.
2020. dec. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 szamo77db ***** válasza:
73%
Én soha nem nyírtam és nem is borotváltam. Szerintem jól van úgy, ahogy van.
2020. dec. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
28%

A valaszok láttán kedvem lenne hányni...nem azért vagytok férfiak hogy igenytelenul szőrösek legyetek

A nő is szőrös és mégis ügyel magára

Gusztustalan

Azt a nő meg szedegesse a szájából a 6centis szoroket...atyaeg

2020. dec. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Azt nem mondom,hogy soha,de elég ritkán szedem le.Olyankor szoktam,amikor már tényleg nagyon hosszúra megnő és mivel nagy kiterjedésű,zavar.
2021. febr. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
62%
31 éves nő vagyok. Szerintem a férfi legyen szőrös, nekem nem szép látvány borotválva. Se mellkas, semmi ne legyen borotválva (kivéve ugye az arc). Igaz, én nem vonzódom az ilyen mai trendi férfiakhoz, nekem a természetes egyszerűség jön be. Bocs hogy beleszólok.
2021. febr. 4. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
82%
sose nyírom pedig elég bozontos vagyok ott.
2021. márc. 27. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
71%
26.-hoz csatlakozom. Engem nőként taszít az, ha egy férfi szőrtelenül tartja az intim területeit. A hosszából vághat, aki akar, de teljesen lecsupaszítva elég riasztó látvány.
2021. márc. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
67%

Én is ilyen igénytelen ferfi vagyok, még a lábamat sem borotválom, nemhogy a zacsit.

Csak az arcomat.

Ha túl hosszú a szőr persze lehet vagni a hosszából, de a csupasz az elég bzis.

Amúgy punciból sem jön be a csupasz, nem vagyok pedofil.

2021. máj. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!