Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Férfi fanszőrzettel kapcsolato...

Férfi fanszőrzettel kapcsolatosan kérdeznék: Vannak olyan fiúk kik soha nem borotválják vagy nyírják?

Figyelt kérdés
Nektek mekkorára nőtt a szőrzet a zacsitokat is borítja szőr? Én 22/f körülötte és a zacsi is szőrös én eléggé nagyra nőtt. Nektek mekkora kb.?

2020. febr. 2. 15:08
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
42%

Legalabb rovidebbre vagni, emberek!!!

N

2020. jún. 25. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
65%
Nálam is sűrű a szőr és fecskéből nagyon kilóg, de nem zavar, sose borotváltam. Zacsin nekem nincs szőr. Nem kell ezzel foglalkozni, férfiak vagyunk nem meztelen csigák.🙂
2020. jún. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
84%
Ja és az kimaradt hogy 31 vagyok. Barátnőimet nem zavarta.
2020. jún. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
89%

Nekem nagyon szőrös, a zacsi nem, fecskét hordok, abból is bőven kilóg, de sose borotváltam, azért vagyok férfi hogy szőrös legyek. Pont múltkor egy csíkot beleborotváltam kíváncsiságból a comb hajlatban és másnap már úgy szúrt hogy alig vártam mikor nő meg. Szóval kegyetlen kellemetlen érzés volt a 10 centis csík is amibe beleborotváltam, de nem is simára, csak pár szálat kapott el. Ahhoz hogy ne szúrjon mikor a nadrág hozzáér, kb minden este babapopsi simára kellene borotválni. És nyilván a nőnek se kellemes ha borostás farok bökdösi. Aki azt mondja hogy nem lesz nője ha szőrös alul, annak nem a szőr az oka.


31F

2020. szept. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
44%

Hú de igénytelenek vagytok. A nő meg nézzen ki utánatok úgy mint egy férfi vizelde. Undorító. Ja és persze a nőktől elvárjátok az epilálást. Pafff

N

2020. szept. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem is rohadt igénytelen... az meg, hogy szúr, hát nem agyonhasznált borotvával kell + utána aftershave, és pár alkalom után hozzászokik a bőr. 21. században ez nem lehet kifogás.
2020. szept. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
88%
14-es: igen, nyilván nem ezen múlik, hogy lesz-e barátnőd, és ha neked szőrösen tetszik, hordd úgy. De ha épp az aktuális barátnődnek nem tetszik a dzsungel, akkor az ő igényeit is illik figyelembe venni. És a válaszokból látszik, többeknek nem jön be az érintetlen szőrzet. Én sokáig szőrösen hordtam, ma már rövidre vágom géppel, és meg lehet szokni azt a kicsi szúrást, amikor nő. Ráadásul rövidítésnél nincs irritáció sem, ami borotválásnál előjöhet.
2020. szept. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
27%
Én tuti nem bújok ágyba egy jetivel :D
2020. szept. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim válasza:
38%

Ugyan lány vagyok, de feldobta a kiemeltek között, ezért írok tapasztalatot.

A korábbi pasim, teljesen kopaszra borotválta, míg a mostani rövidre vágja.


A full csupasz nekem jobban bejött. Lehet lepontozni. 21/L

2020. okt. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
29%

Egyet értek. 35/N

Nem szeretünk férfi vizeldeként kinézni az együttlét után. Igénytelen a szőr főleg ha még hosszú is. Nem is higiénikus és látványra sem vonzó. Már kinőttünk az őskorból.

2020. okt. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!