Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehet, hogy aranyerem van?...

Lehet, hogy aranyerem van? Vagy valami súlyosabb?

Figyelt kérdés

Gyakran tapasztalom, hogy az alsónadrágom (hátul) nedves, foltos, majd mikor megszárad, barna lesz. Sokszor fáj a végbélnyílásom, és sokszor hasmenésem is van, valamint néha a WC-papír véres. Sokszor úgy érzem, WC-re kell mennem, de mégse kell. Mitől lehet mindez? Talán aranyér?


18/F


2010. júl. 23. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Milyen a vér? Friss piros, vagy alvadt barna? Ha piros, akkor szinte biztos, hogy aranyér, ha barnás akkor irány a doki!
2010. júl. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
piros, de nem sok, csak megfogja a papírt. am a barna az minek a jele?
2010. júl. 23. 18:22
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Ha piros, akkor friss vér, és aranyér jele. Ha barna, akkor alvadt vér, és valamilyen belső vérzést jelent, ami a gyomorba kerülve megalvadt. Mind a kettővel azonnal orvoshoz kell menni, nem itt irogatni. Az aranyeret már az sztk portása meggyógyítja, lézerrel. A másik esetet nem tudom, bármi lehet csak jó nem.
2010. júl. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Proctológust keressél, mert ha az alsódon barnás folt van, akkor valószínűleg a záróizmoddal van probléma.Viszont a hasmenés belgyógyászati dolog, és lehet, hogy a híg széklettől van végbélproblémád.Szóval elég összetett a dolog, mindenképpen ajánlatos kikezeltetni.
2010. júl. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp belgyógyász!!!Én 3 hónapja járok már túl vagyok a tükrözéseken akár aranyér,akár valami más fertőzés áll a háttérben azonnal menj orvoshoz.Nagyon súlyós következményei lehetnek,ha elhanyagolod.Hidd el,én már megjártam a poklok poklát.
2010. júl. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%
nekem is volt ilyen múltkor, bár lány vagyok, de akkor vmi vírus volt, hasmenéssel, és azt mondta az orvos, h az irritációtól is lehet véres. de nekem se sok vér volt, és nekem is inkább piros.
2010. júl. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megijeszteni, de egy tályog is keletkezhetett a végbélnyílásnál, közvetlen mellette, szinte vagy teljesen benne... sok a lehetőség, érdemes elmenni belgyógyászhoz, talán proktológiára irányítanak, de azt semmiképp nem csináld, hogy otthon ülsz és várod, hogy mi miket válaszolunk! Ha gennyes tályog, vagy bármi egyéb, magától nem várható, hogy megoldódik! Orvoshoz vele mielőbb!!
2010. júl. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!