Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Elég durva aranyerem van....

Elég durva aranyerem van. Milyen kezelési módok vannak?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok, és már kijött ar aranyerem. Sokat olvastam a műtétről, és megoszlanak a vélemények. milyen gyógmódokat ismertek, esetleg műtétről személyes tapasztalat?
2011. júl. 3. 21:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Műttesd meg, de nézz jól utána a dokinak. Akkor semmi gond nem lesz. Hosszú távon a legjobb megoldás.
2011. júl. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
azért előtte sztem próbálj ki egy két gyógymódot. például a hemoclin kenőcsnek jófofa feje segít bekenni a megfelelő helyet. A gáttorna is segít.
2011. júl. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

26F

én katonaságban fáztam fel azóta szenvedek miatta, kenem ahogy kell, szedtem tablettát is... de már ott tartok hogy a kakilásnak a 80% a vérzésről szól... not funny... ezt gyűrűzni nem lehet. műteni kell de az orvosok mindeig azt mondják hogy ebben a korban nem szivesen és megint egy raklap gyógyszert irnak fel... én most már esténkén fekve a levegőbe biciklizem. azóta ritkábban vérzik... és a hasam is lejjebb ment :D

2011. júl. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!