Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen vény nélkül kapható...

Milyen vény nélkül kapható kenőcsök vannak ha gombás fertőzés van a péniszükön?

Figyelt kérdés

Senkivel nem voltam együtt de mégis gombás a péniszem,kis piros foltok vörös és hámlani is szokott, ez biztosan gomba,milyen jól bevált kenőcsök vannak?

Meddig kell őket használni?

Canestenen kívül mik vannak még?



2020. márc. 9. 01:51
 1/8 A kérdező kommentje:

Szimplán be megyek a gyógyszertárba és mondjam azt a gyógyszerésznek hogy pénisz gombám van,mit tud rá ajánlani?

Ez nekem kicsit furcsa.

2020. márc. 9. 01:59
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy hülyén hangzik,de próbáld ki az intim mosakodó gélt. Nagyon sok fajta van. Olyat válassz,ami antibakteriális! Azzal minden nap mosd le. Esetleg óvatosan kend be betadinnal.
2020. márc. 9. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez hatásos lehet?
2020. márc. 9. 02:13
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem hatásos volt, ugyanarra a gondra,ami neked van. Lehet azt férfiaknak is használni. Gyógyszertárban, Rossmann, DM, itt is tudsz venni. Jó ha antibakteriális,és van benne kamilla vagy aloe Vera. Napi 2-3 szor is használhatod. Utána vattakorongra öntesz egy kis betadint, és át törlöd vele. De van betadin kenőcs is.
2020. márc. 9. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem kenocs, de gyakorlatias es hatasos a grepfruitmag es teafaolaj sprej.
2020. márc. 9. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
4# Köszönöm,megpróbálkozom vele.
2020. márc. 9. 02:46
 7/8 A kérdező kommentje:
5# Köszönöm utána nézek.
2020. márc. 9. 02:49
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is gombával küzdök, hát nem könnyű kiírtani.. Vény nélküli, továbbra is Canesten. Vény köteles meg Travocort és Pimafucort. Most az utóbbival próbálkozok + Fluconazole gyógyszer. K*cs*g candida gomba különösen irritáló jelenség. De még a Betadin is jó rá, ha vény nélküliről van szó, vagy Canesten Plus.
2020. márc. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!