Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Normális, hogy 17évesen...

Normális, hogy 17évesen kopaszodom?

Figyelt kérdés

Rendesen már V alakú a hajvonalam normális ,hogy ilyen hamar elkezdtem kopaszodni?

Ha nem is megállítani ,de legalább valamivel lassítani tudnám esetleg? Pl alpecin sampon mennyire hatásos csak annyira h lelassítsam legalább? Vigy mit ajánlanátok? A válaszért előre is köszi.



2020. márc. 30. 18:19
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Majd megnézem köszi szépen! :)
2020. ápr. 29. 07:32
 12/12 anonim válasza:

Teljesen normális, ha ezt örökölted. Én is 17-évesen kezdtem kopaszodni. 30 éves koromra egy szál hajam nem maradt. Világ életemben sportoltam. Semmi komoly betegségem nincs, nem volt. Jó fizikumom van mind a mai napig.

Kopaszodásra nincs gyógyír! Olyan mélyen van kódolva genetikailag, mint a szemed színe! El kell fogadni. Le kell tolni kicsire. Nem pár szál hajtól leszel férfi. Ha sportos testalkatod van, akkor még jól is állhat. Ha nincs, akkor eddz rá egy kicsit. Csak addig, hogy arányos legyél, nem kell szétgyúrni magad feleslegesen.

2020. jún. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!