Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetélésem lesz és tudnáto...

Körülmetélésem lesz és tudnátok segíteni aki metélt? Többi lent

Figyelt kérdés

Nem vallási okból és nem is fitymaszűkület miatt sokkal inkább higéniai szempontból jobb döntésnek találom elvégeztetni a műtétet, magánorvosnál csináltatom és megkérdezte, hogy hol szeretném a vágást oldalt alul és mennyire legyen feszes. Nos mivel nincs tapasztalatom sem elképzelésem hogyan nézne ki ezért tanácstalan vagyok ha lehetséges küldenétek tapasztalatokat véleményeket és privátba képet hogy legyen fogalmam, hogy mi a helyzet?

23/F



2020. ápr. 15. 22:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Higéniás szempontból? Higéniás szempontból jobb úgy, ahogy van. Másrészt most egy jó ideig még magánorvossal sem fogsz műtétet végezni, mert megvan tiltva.
2020. ápr. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mikor lesz/lenne a műtét?
2020. ápr. 16. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért egy ilyen végleges döntés előtt jobban utána kellene járni az egésznek szerintem!

Úgy értem,hogy mielőtt orvoshoz mennék,ezekkel már tisztában lennék!


Körülmetélés.hu oldalt nézd meg!


Én alsó vágással feszesre csináltatnám,ha merném,úgy tetszik nekem!


Mielőtt megcsináltatod,hordd hátrahúzva a fitymád,a műtét után nem lesz már a makkérzékenységgel problémád!

2020. ápr. 16. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
en is neznek metélt képeket,hoyg milyen utana
2020. ápr. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
56%

Azért mert mostanában csak a kéz mosást emlitik, az nem azt jelenti hogy a fütyköst nem lehet megmosni.

HA pedig megmosod akkor nem lehet panasz a higéniára.

2020. ápr. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
A leírás alapján teljesen felesleges beavatkozásnak tűnik, főleg most járvány idején. Ha nincs bajod, és azt se tudod mibe vágsz bele (pun intended), akkor hagyd, biztosan ráér még egy évig vagy még tovább.
2020. ápr. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%

Hagyd már ezt a higéniát,ez csak mellé beszélés.

Aki lusta tisztán tartani,az minden más esetben is az.

2020. ápr. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%

Én a makktól távolabbi vágást preferálnám, hogy minél több megmaradjon a fityma belső feléből. És inkább feszesebbre kérném, mint nagyon lazára.

Ahogy korábban is írták, érdemes hátrahúzva hagyni a fitymádat már a műtét előtt is, így a makk hozzászokik, hogy szabadon van, nincs rajta a fityma.

2020. ápr. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%
Nekem fitymaszűkület miatt csinálták 9 éves koromban. Engem pl. a mai napig zavar, magamtól biztos, hogy nem vállalkoznék rá, de ez az én véleményem. Szerintem ha van beleszólásod, akkor maradjon rajta minél több bőr, ne legyen az egész makk szabadon.
2020. ápr. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
95%

Szóval ez egy képgyűjtő kérdés... A neten van egy csomó kép, ha összehasonlításra vágynál.


Részemről minél feszesebb annál jobb. Erekció közben így nincs vagy alig marad mozgatható bőr, így minden lökést jobban érzel a punciban. Hátránya, hogy masztihoz is nyál vagy sikosító kellhet, illetve ha a doki túllő a célon, akkor az felhúzhatja a herezacskó bőrét a fütyid alsó részén.

2020. ápr. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!