Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Csípő diszkomfort érzet a...

Csípő diszkomfort érzet a makkon és piros foltok?

Figyelt kérdés
Csütörtökre van időpontom dokihoz, 5 napot valahogy ki kéne bírnom kezelés nélkül, ebböl már ugrott egy kicsi, mert elblicceltem (nem bírtam tovább azt az érzést) ma bekentem gyulladáscsökkentő krémmel, hogy enyhítsem, de vagy gyengül ez az érzés, vagy felerősödik. Azért akarok kezelésmentesen menni valahogy, mert nem akarok a doki előtt tünetmentes lenni és reménykedem benne, hogy mintát vesz. De kb már az akasztásomat tervezem annyira nem bírom... Mintha csípős paprikát tettek volna a makkomra kb olyan érzés. De lehet ebből diliház lesz addig... Mert, ha kezelve megyek oda a mintát meghiusítja... És a fájdalomcsillapító erre a bajra sz*rt se ér. Valami retek sarjadzó fszkalap gomba lehet.

2020. ápr. 25. 19:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Kiderült végül mi volt a baj?
2021. szept. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!