Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Tul erzekeny makk, fityma...

Tul erzekeny makk, fityma felhuzasa, segitett valakinek ebben, tovabb birja sex kozben, en ugy veszem eszre h meg erzekenyebbe valt a peniszem ha fel van turve, mas mar probalkozott ezzel?

Figyelt kérdés

2020. máj. 2. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Kissé zavaros a kérésed! :-o

Jobb lenne, ha pontosan leírnád! Miről és mit szeretnél tudni?


Metéletlen embernek, ha egészséges, akkor a fitymája könnyen húzható hátra. Amennyiben nehezen megy hátra, majd még nehezebben vissza, netalán egyáltalán nem, akkor fitymaszűkülete van!

Nem vagyunk egyformák, merevedésnél egyeseknek magától hátramegy a fitymája, másoknál csak, ha hátrahúzza vagy közösülésnél tolódik hátra. A fitymával rendelkező férfiaknak a makkja érzékenyebb, mint a metélteknek. Mivel a metéltek makkja egész nap dörzsölődik, pontosabban érintkezik a ruházattal, így kis mértékben érzéketlenebbé válik. (persze nem nagy mértékben) De mivel mindenki más, így a makk érzékenysége is különböző.


Ha az a problémád, hogy nem bírod elég ideig, ebben a fityma helyzete nemigazán mérvadó! Ennek elsősorban lelki, pszichés okai vannak! (nem mellesleg, azok, akik hozzászoknak maszturbálás közben a gyors kielégüléshez, kevésbé bírják partnerrel a közösülést hosszabb ideig) De azt sem szabad elfelejteni, férfiakban is akadnak több menetes pasik. Egyesek többször tudnak elsülni, de jellemzően elég hamar mennek el.

2020. máj. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hátrahúzva szeretnéd hordani,csak nem megy?


Én úgy hordom évek óta,nagyon tetszik.


Mióta próbálod így hordani?

2020. máj. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

En azt ertettem, hogy talan az a gondod, hogy tul erzekeny a makkod es kerdezed, hogy ha hatrahuzott fitymaval hordod akkor kevesbbe lesz-e az.

Igen, ez segithet hisz ha hatrahuzva tartod a bort a makkodat sokkal tobb inger eri folyamatosan. Ez eleinte furcsa lesz, (pl sok erekcio) viszont idovel a bor megvastagszik rajta igy mar nem lesz annyira erzekeny. En azert probaltam, hogy taguljon a fitymam.

2020. aug. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
matyi891: mi a tapasztalatod az erzekenyseggel, tovabb birod azota igy sex kozben ?
2020. aug. 1. 17:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Mint irtam fitymatagitasra probaltam de vegul jelentosen nem segitett. Abban, hogy tovabb birdd inkabb azt javasolnam, hogy randi elott egy gyors hokival engedd a feszultseget. A masodik kor tuti tobbet tart aztan.
2020. aug. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!