Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Minek a tünete lehet, ha...

Minek a tünete lehet, ha olykor ejakuláció alkalmával úgy érzem, az orgazmus eleinte akkorát feszít prosztata tályon, hogy elszorítja a húgycsövet?

Figyelt kérdés
Ilyenkor az ondó gyakorlatilag nem lövell, csak szivárog, majd ha ez az első hullám alább hagy és marad a lüktetés, akkor még 2-3-at intenzívebben spriccel, de nem ahogy "kéne". Jellemzően orális szex alkalmával fordul ez elő és első nekifutásra, de második alkalommal már annál inkább "túllövök a célon".. Önkielégítés alkalmával sincs ilyesmi, inkább csak ha túlzottan felizgat a párom, ettől szinte olyan lesz, mintha vissza akarnám tartani az ejakulációt. kb 3 hónapja kezdődött. 29 éves vagyok és (nyilván) férfi.
2020. máj. 24. 18:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Azt ne csináld ,ami nem jön be .A prosztata mirigy állománya,készül az elélvezésre,azaz készül magából kinyomni azt a nedvet,amit a szexuális izgalom alatt termelt.Nem a húgy csövet szoritja el,hanem még erősebben zárja a vizelet el záró szelepet .

A kellemes pulzáló érzést is prosztatád adja .

Hogy milyen messze lősz,nagy mértékben a PC izmod határozza meg.

A prosztatád működése,a heréi működése,és PC izomé,szinte egy időben történik.

2020. máj. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Félreértés ne essék, én nem csinálok olyat, ami nem jön be, sőt.. A gond akkor van, ha megkezdődik az orgazmus. A pulzálás is meg van, de olyan, mint amikor nyilvános wc-ben képtelen vagyok pisilni, ha mellém állnak.. Nem tudatos, de visszatart és nem tudom elengedni, csak ha békén hagynak. Hasonló érzés ez, de szégyellős semmiképp nem vagyok, a feleségemmel 9 éve vagyunk együtt.

2020. máj. 24. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!