Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Csütörtökön volt a fityma...

Csütörtökön volt a fityma műtét vagyis 2 oldalról bemetszették. Meddig fog tartani míg elmúlik ez az érzékenység? Kamillázni kell meg vmi kenőcsőt írt fel. DE azt nem mondta h meddig fog tartani ez a szenvedés. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Nem nagyon tudok aludni éjszakánként mert merevedés jön elő és eléggé kellemetlen.Tippek?17 éves vagyok.
2010. júl. 31. 20:17
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:
Dr. Kiss András Pál vizsgált és műtött.Nagyon jó orvos ! Ő legalább megmondta mi hogy zajlik majd lés több variációt mondott h legyen műtve.
2010. okt. 2. 11:42
 32/33 anonim ***** válasza:

Én vagyok megint.:S

Beszéltem apummal... Lett is belőle nagy veszekedés, mert apu időnként annyira fafejű tud lenni,hogy minek kezdek "okoskodni" meg "minek ezt túlkomplikálni?":( "Minden orvos egyforma,nem mindegy ki műt?" :S Pedig folyton azt mondja,ha jobbat nem tudok, hát kussoljak!Erre tessék,felhoztam ezt az orvost,akit javasoltál, azonban elég rosszul érintette,hogy a szaván fogtam, és kifakadt de muszájvolt, mertugye itt most rólam van szó.:(

Ettől rettegtem,nem lesz ez az egész dolog sima, és iszonyúan féltem ettől a beszélgetéstől,de azthiszem talán sikerült meggyőznöm őt nagy nehezen, hogy keressük fel azt az orvost, akit te is javasoltál a Heim Pálban. :') De hiába kérem, a műtétet a Klínikákon egyelőre nem mondja le, úgyhogy naggyon remélem, hogy ez a doki tud valami jobbat javasolni,naggyon nem akarok annak a másiknak a keze alá feküdnii! Ez az egész annyira gáááz! X"O


16/F

2010. okt. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Szia! Én vagyok megint!

Nah, elvoltunk a dokinál,nagynehezen rávettem apumat hogy lemondja a Klínikákon a műtétetés elmenyünk adokihoz,akit javasoltál. Most csütörtökön reggel műtenek és lehet elég lesz csak bemetszenimeg afékemet átvágni,a doki aztmondta,ha nemmegy is csak részlegesen metéli majd,szóval neaggódjak,azonban rémesen érzem magamés mindennekellenére félek és nem tudom mi lesz utána,mennyire fog fájni a vizelés,mennyire dagad föl,mikor lohad le,ésmi van ha aéjjel feláll,mitcsináljak majd? :S

Nálad hogy volt Meséld el picit részletesebben?


16/F

2010. okt. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!