Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ajánlanátok dokit fitymaszűkül...

Ajánlanátok dokit fitymaszűkület műtéthez? (magándokit budapesten)

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Elhatároztam hogy megcsináltatom végre, már így is túl sokat vártam, de nem tudom hol csináltassam a fitymaszűkület műtétem.

És nem szeretnék teljeset ha lehetséges (vagy ha teljes akkor legalább a doki normális tájékoztatást adjon a lehetőségekről)

Már voltam 1 helyen és az nem igazán győzött meg. Csináltattam vérképet, szóval már az se probléma, csak a doki hiányzik.


Magán dokit keresnék Budapesten.

(már én is nézegettem 1-2, de szívesen vennék 1-2 ajánlást, tapasztalatot)



2020. jún. 24. 00:38
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Na azt várhatod hogy a doki majd leül veled és mindent elmond! Az orvosok köztudottan nem ilyenek, magánban sem. A tájékoztatás meg annyiból áll hogy odatesznek egy pároldalas papírt és olvasd el, semmi személyre szabottságot ne várj, magánban se! De a pénzt a magán ugyanezért persze simán elkéri! Sőt van aki ugyanígy a lepukkant városi kórházban műt ha fizettél is neki a magán ellátàsért.... úgyhogy szerintem túl sok pozitív reményt ne fűzz az urológusokhoz!
2020. jún. 24. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
29%
Ja meg a másik: Az urológusok teljes körülmetéléseket végeznek ez a 95%, akkor is ha azt igérik, hogy "majd meglátjuk", "megpróbálok" meg hasonló ilyen ködösítések. A szóbeli ígéretben sose szabad bízni csomóan arra panaszkodtak itt már eddig is hogy az orvos fűt fát beigért virágokkal, kicsi házzal meg madarakkal,aztán a műtét végén vagy otthon jött a ledermedés! Rengeteg topik van erről itt is, ha nem hiszed nézz utánna!
2020. jún. 24. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Dr. Fekete Ferenc
2020. jún. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
Dr Fekete metéléspárti oda inkább csak akkor menj, ha teljes körül metélést akarsz és csomó pénzért!
2020. jún. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Annyit vesz le, amennyi indokolt. És meg kell vele beszélni. Nekem több, mint a feléig ér a megmaradt fityma a makkomon és így nagyon jó.
2020. jún. 29. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Dr Bánfi Gergely, Palmamed a magánrendelés, ahol dolgozik.Emberseges a betegekkel.Jo sebész
2020. júl. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Pataki is metéléspárti, de legalább szépen dolgozik ha metélni kell
2020. júl. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*Bánfi
2020. júl. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Meg volt a metélés azóta?
2023. ápr. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!