Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkület megoldása 16...

HellHound420 kérdése:

Fitymaszűkület megoldása 16 éves fiúként?

Figyelt kérdés
Már egy jó ideje nem tudom hátrahúzni a fitymámat se nyugalmi állapotban sem erektáltban, és nemtudom hogy ezzel mit lehet kezdeni, orvoshoz nem nagyon szeretnék menni mert fogalmam sincs milyen egy ilyen vizsgálat, illetve mivel lehet ezt megoldani és szégyenlős vagyok. Valami megoldás esetleg házilag?

2020. jún. 12. 01:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%

Sajnos mivel lankadt állapotban sem tudod hátrahúzni, ezért muszáj lesz dokihoz menni, mert tisztítani se tudod!

Ne félj tőle, ezer ilyet láttak, pikk pakk megoldják! :)

2020. jún. 12. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
100%
Üdvén is ilyen korú volnék és és majdnem pont ugyanezzel a problémával küszködök, annyi különbséggel hogy nekem csak merevedés közben nem lehet hátrahúzni. Bár hallottam hogy lehetséges nem hátra húzott fitymával is jót szexelni. Én is szégyenlős, :.) vagyok de amit össze gyűjtök egy kis bátorságot igyekszem kezeltetni. amúgy condomot használva szerintem nem lehet zavaró.
2020. jún. 12. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%

Gumiba jó, de a kérdezőné higiéniai okok miatt is muszáj a doki. Meg amúgy is menyivel jobb úgy szexelni, hogy érzel is valamit a makkoddal mert nem fedi bőr ;)

Még kiverni is extrább érzés lesz :)

Szóval srácok hajrá!

2020. jún. 12. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
100%
3-mas nem tudom...rendszeresen ápolom de valamiért pl: tisztításnál kénytelen vagyok felhúzni ami megy is minden probléma nélkül, de a makkom a tisztálkodás közben érik kisebb fájdalmak, még akkor is ha csak szimplán hozzá érek :/ ha bőrvan rajta semmigázt nem tapasztalok.
2020. jún. 12. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
86%
Mindenképpen orvoshoz kell menni vele.
2020. jún. 12. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
58%

1 es,neked pik-pakkra oldották meg ?

Olyan is lehet .

Elmondom neked,ez 1 műtét,és mindennek van kockázata is .

2020. jún. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
71%
El kellene menni orvosi vizsgálatra fiúk. Az iskolaorvos sosem nézett be az alsónadrágotokba?
2020. jún. 13. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
85%

Én 17 évesen szántam rá magam, hogy elmegyek vele orvoshoz. Mervenem az istennek nem tudtam hátrahuzni, nagyon nehezen. Előtte több évig szenvedtem probáltam valahogy lazitani de nem lett jobb.

Ejtett rajta egy v alakú bemetszést azt összevarta széjelebb nyilt a fityma lankadtan ugyanúgy fedi csak már sokkal lazább.

2-3 hét alatt helyrejött a műtét után de megérte.

Egyébként egy 15 perces beavatkozás.

2020. jún. 13. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
78%

Szia!


Mindenképp fordulj orvsohoz.

Ha már lankadtan se tudod hátrahúzni a bőrt akkor ott már nagyobb a gond.

Kérlek ne halogasd

2020. jún. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
69%
Sok fiú nem tudja,orvosi vizsgálatra el lehet menni,de 18 alatt semmilyen orvosi beavatkozás nem lehet.Ezt viszont a törvény irja elő. 18 alatt még fiatal korúak.
2020. jún. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!