Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mik lehetnek ezek a fehér gumók?

Mik lehetnek ezek a fehér gumók?

Figyelt kérdés
2 héttel ezelőtt borotválkozás után kipattogott a hasam alja. Pár centire a pénisz tövétől. Vörösek voltak, mint máskor is. Most két hét után újra borotválkoztam, és még mindig ott vannak, viszont már fehérek nem pirosak. Persze ha megnyomkodom kipirosodik. Olyan mintha pattanás lenne. Ez a borotválkozástól van, vagy valami nemi betegség kialakult nálam több, mint fél év után? Holnap este mennék lotyózni. Szerintetek ha meglátja, kioffol majd?
2020. júl. 9. 23:59
 1/3 anonim ***** válasza:

A piros pöttyök azok a borotválkozástól vannak, és ha baci éri vagy megizzadsz stb akkor begennyesedik és igen, pattanás lesz. Nem tudsz vele mit kezdeni, majd elmúlik.


A pirosodás ellen pedig javaslom, hogy vagy válts éles pengére, ne borotváld olyan gyakran, használj sensitive borotvahabot vagy zselét, ha van arcra való borotválkozás utáni krémed ami nyugtató és nem alkoholos csípő, akkor nyugodtan bekenheted vele. Illetve a szőr növekedésével megegyező irányba csináld. Ha jó a borotva ugyanúgy sima lesz, és nem sérted fel a bőrt, a szőrtüszők nem gyulladnak be.


Ha pedig ennyire érzékeny a bőröd ott hogy nem bírja a borotvát, akkor csak trimmeld le.


A lotyózás pedig nos... Te tudod. De ha pár pattanástól ennyire beszarsz, nem kellene hivatásoshoz menni, mert a nemibetegségtől majd mégjobban beparázol.

2020. júl. 10. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem félek a nemi betegségtől. Azért kérdeztem, mert ha ez valami nemi betegségre utaló dolog lenne, akkor nem mentem volna. Bár máshogy alakult a napom, szóval amúgy se mentem most. Szóval szimplán pattanás és majd elmúlik? Egyébként nem használok semmilyen habot, szimplán bevizezem a borotvát és úgy csinálom. Az arcomat szárazon szoktam.
2020. júl. 10. 23:07
 3/3 A kérdező kommentje:
Még mindig ottvannak. Nem tűnnek el
2020. júl. 23. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!