Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Urológushoz megyek köv héten...

Urológushoz megyek köv héten mire számítsak?

Figyelt kérdés

3 hete a fitymámon a bőr vastagabb lett és mintha vizenyős lenne kicsit, nem fáj meg semmi ilyesmi, a vizeléssel sincs baj. De idegesít hogy nem múlik el. Sok volt az önkielégítés és nagy valószínűséggel ez is okozta a bajt. Nem mondanám hogy puffadt lenne, de olyan nehézkes nyugalmi állapotban és tapintásra húsosabb egy kicsit gondolom azért mert felgyülemlett kicsivel több vízzel. Eléggé tartok a vizsgálattól, mert olvastam olyanokat hogy fecskendővel leszívják meg katétereznek, ami borzalmas.

Jobb esetben meg felírnak valami gyógyszert. Ebből mire számítsak? Elvégre nem maradhat így, szóval jobb túlesni a tortúrán.



2020. aug. 8. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Katéterezés biztos nem lesz.A sok masztitól kicsit ödémás lett.

Kicsit vegyél vissza ,ez meg majd elmúlik.

2020. aug. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg egy általános urulógiai vizsgálat lesz: megvizsgálja a péniszed, rajta a problémás bőrrésszel, esetleg megtapintja a heréket és indokolt esetben megnézi a prosztatát. Katéterezni biztosan nem fognak, szerintem max 5 perc lesz az egész vizsgálat.
2020. aug. 9. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Még utólag bele gondolva szedtem ekkor egy aranyér ellenes gyógyszert és állítólag annak van ilyen ödémás mellékhatása. Az a szerencse, hogy nem lett nagyobb, de kisebb se, de ez a nehézkes vizenyős fityma nem állapot, mert hiába pihenteten, nem akar változni. De kedden kiderül.
2020. aug. 9. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!