Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkület ez sikernek...

Fitymaszűkület ez sikernek számít?

Figyelt kérdés
Sziasztok egy hónappal ezelőtt semennyire nem jött hátra fitymám ezért elkezdtem tornáztatni de nem gyakran. Egyik este melegvízben elég szépen kilátszódott csak szorított és hagytam. 2 hete megint előjött csak mégjobban. Viszont tegnap este meguntam hogy semennyire nem jött hátra ezért a vízben minden erőfeszítésemmel 2 órán át "szenvedtem" a vízben de megérte. Fél óra elteltével a makk tetejéig lebírtam húzni 1 óra elteltével a makkaljáig másfél óra elteltével pedig a perem aljáig na onnantól nem mentem tovább. Fürdés után úgy hagytam a fitymámat a perem mögött egészen reggelig aludni is alig bírtam mert a makk alatti gyűrű nyomta mert ugye tágulnia kellett. Ma reggel 10-kor nem bírtam úgy tovább kenegettem is meg minden ezért inkább visszahúztam na akkor fájt rendesen a bőr 10 percig ma este lehet megint megpróbálom de szerintem várok ezzel 1 napot és nyár végére talán sikerül teljesen megoldódnia :DD Orvoshoz nem megyek bárki mondaná hiszen látok benne reményt és ez az én döntésem :P Annyi lenne a kérdésem hogy szerintetek ez így jó és jól csinálom? Hagyhatom a perem/gyűrű alatt a fitymát még ha szorít és és "ég" ?

2020. aug. 9. 22:58
 1/9 Argloss ***** válasza:
78%

Ha elszorítod a makkod vérkeringését, annak elhalás meg amputáció lehet a vége.

Lassan, fokozatosan ésszel haladj, mert máskülönben komoly sérüléseket okozhatsz magadnak.

2020. aug. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezt nem véletlenül szokták műtéti úton orvosolni...úgyhogy nem, nem siker, hanem hülyeség, amit csinálsz.
2020. aug. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ésszel fogok haladni és folyamatosan fokozatosan tényleg hülyeséget csináltam mint anno mikor edzést elkezdtem egyből 50kg-ot nyomtam ki :DD Fokozatosan és folyamatosan fogok haladni! :) Köszönöm a válaszokat.
2020. aug. 9. 23:11
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Estére ne hagyjad úgy.
2020. aug. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem fogom és ésszel csinálom. :)
2020. aug. 9. 23:18
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
Ezzel a barmolással hegesedést fogsz előidézni és még szűkebb lesz.
2020. aug. 10. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sikernek siker, mert valamennyire visszajött, de ott van a kockázat is, amit a többiek is mondanak, hogy csak ártasz vele. Ha fáj, akkor inkább ne bántsd. A meleg vizes megoldás hatékony tud lenni, de nem feltétlen ad végső megoldást, bármikor letapadhat. Mondanám a dokit, de hiába...
2020. aug. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
siker,de nem szabad erőltetve csinálni,mert sérülést okozhatsz,lehet ha elmennél urológushoz tudna felírni szteroidos krémet rá,14 éves kortól már lehet menni egyedül.
2020. aug. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet azóta?
2021. nov. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!