Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az normális h nekem mindig...

Az normális h nekem mindig feláll?

Figyelt kérdés
A legnagyobb baj, hogy amikor meztelen vagyok egyből feláll, mert a meztelenségről a szex jut eszembe és nem tudom elterelni a figyelmem sem. Nem sokára táborba megyünk az osztállyal és így hogy fogok vetkőzni? Ráadásul olyan tábor ahol úszunk majd. Mit csináljak? Azt hiszik majd meleg vagyok :S Nagyon gáz.
2010. aug. 5. 21:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Köszi előző!


Mégvmi eszembe jutott.

Épp alig egy fél hete írt rám >>priviben egy 12 éves kisfiú, aki pontosan ugyanezzel a problémával (is) küzd. Na most neki elég érzékeny a makkja. Lehetséges, hogy ezt az egészet az is okozhatja, (ha nem pszichés a dolog) hogy a makkotok és a fitymátok folyton vmiféle ingert kap vhogy, vhonnan.

Ez persze ebben az esetben nem tudom mennyire igaz, de elgondolkodtató, mert úgy a probléma is intenzívebb s összetettebb, hogy egy pszichés dolog mellé fizikai tünet is társul. Érdemes ezt a lehetőséget is megvizsgálni... azonban továbbra is azt glom, hogy a kettőtök esetében a főok pszichés természetű.


Éppen ezért nem kéne bebeszélni magatoknak SEMMIFÉLE VALÓTLANSÁGOT, se nem új, kényszeres plusz szokásokat felvenni, egy vélt dolog miatt! :-o!

L A Z Í T S A T O K ! ! ! ;-)

Nem hiányzik nektek pluszban kitalált aggódnivaló! :-)


Üdv: EE

2010. aug. 15. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Több embernél láttam már közös zuhanyzóban,velem is előfordult már. Fordulj befelé, plusz a hideg viz segithet...
2012. márc. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!