Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Úgy fáj a makkom, hogy meghalo...

Úgy fáj a makkom, hogy meghalok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Maszturbálás vagy közösülés során a testnedvekkel való érintkezés miatt valamiért kis sebek jennek meg a makkomon meg a fitymán és ettől a fityma amúgy ki is szárad és akut fitymaszűkületet is okoz.

Elmúlik pár nap múlva, de így nem lehet élni, úgy fáj, hogy megőrülök.

SZTK-ba nemibetegre hiába megyek, bedugtak egy vattát, kellemetlen érzés, és nem mutatott ki semmit.

Viszont egyszer kaptam egy valami D betűs vényre kapható gombaölős tablettát. Megvan még a recept, szóval fel tudom irattatni akár azt,de kihezforduljak? Vagy ezzel kihez forduljak aki csinál is valamit vele? Egyébként lehet, hogy HPV okozza, mert valszeg régen elkaptam valakitől és a jelenlegi bnőmnek is átadtam, de ő már 1 éve kigyógyult belőle, azóta oltásokat is megkapta, de én ugyan úgy szenvedek ettől 2-3 éve kb.

Ennyit tudok, meg hogy piros minden mint a fene, de az akkor is ha nincs seb, nem múlik el a pirosság, most meg, hogy seb is van még a makkom is vörös és ég mint a fene.



2020. szept. 6. 17:27
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

Nem használunk, gyógyszerezik a párom. De mikor azzal toltuk sem volt bajunk tőle amúgy! Sajnos én hoztam át valakitől ezt a sok szarságot, ez van, de nem a savazásra vágyom, szenvedek és vicc hogy ez q. magyar egészségügy nem bírja megoldani.


Ugyan így voltam árpával a szememen. 6 évig volt. Minden évben 1x volt időm és kaptam időpontot elmenni a jó kis sztkba, ott minden évben rámodnták hogy itt a szemcsepp hiába mondtam h semmit nem használ, végül magánklinikán 20k-ért kivágták mindkét szememből, azóta tökéletes. Szvl vicc ez az SZTK téma, csak azért nincs minden hónapban fölös 20-40 ezrem, februárban anyajegyműtétem volt, nyilván sztkbán rámondták h egészséges, magánban azonnal leszedték (és onann tudni h nem csak mert magán és kell a pénz, hogy volt amire azt mondták, hogy na ezeket nem kell leszedni hiába fizetnék), rotty 50k két hétmúlvai kontrolldíjjal együtt, szóval... Meg azért nincs minden nap kedvem a pöcshömet mutogatni idegeneknek hogy na mi legyen xd tiszta gáz hoyg ez a szitu. De kikészülök már.

2020. szept. 6. 19:02
 12/28 anonim ***** válasza:
89%
Egy ekkora bunkó ellátásához nekem se sok kedvem lenne.
2020. szept. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
12-es, jólvan gratulálok a megnyilvánuláshoz, senkit nem érdekel milyen sérelmeid voltak az életben, nem itt kell levezetni. Témához kapcsolódóan írjál vagy kuss. Nem is ismersz.
2020. szept. 6. 19:26
 14/28 anonim ***** válasza:
89%
A megnyílvánulásaid elegek voltak, mindenki hülye csak te vagy helikopter. Megsúgom, hogy a beteg hozzáállása baromi sokat számít a diagnózis felállításában. Ha ilyen flegma lesz.rom stílusban beszélsz az SZTK-s személyzettel, akkor ne is csodálkozz, ha ők úgy állnak hozzád ahogyan te hozzájuk. Kérdezgethetek valakit 15 percig a bajáról, vagy két mondat után rávághatok egy nagy eséllyel jó diagnózist oszt csá. Nyílván egy bunkón jobb minél rövidebb idő alatt túlesni.
2020. szept. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

Milyen mindenki hulye? A valaszadokra egyaltalan nem irtam te helikopter. Az hogy a magyar egeszsegugy egy forintot nem er es az orvosok tosznak segiteni meg teny.

Ezt ugatom, hogy nem ismersz. Alapjaratban egy szimpatikus alkat vagyok, utcan elso vagyok akihez magyar s kulfokdi odajon utbaigazitast kerni, idosek mindig is kedveltek, normalisan beszelek a csoves SZTKsokkal is, akkor egyszer egyedul nem, mikor tavaly elott 3x egymas utan mentem be a szemeszetre 2 heten belul es 3adszor is bele akartak kopni azzal a geppel a szemembe meg tablat olvasni hogy legyen mire levonni a tarsadalombiztositast (ugyfelkapun megneztem es habi ilyenekert vontak az osszegeket, de a valos problemamat meg nem orvosoltak de volt aki meg sem hallgatott!!!) akkor beugattam az orvosnak hogy nem nezek bele ezekbe 3adszor is most azonnal hozzon egy sziket es vagja ki az arpamat 6 eve nem ertik meg h nem er semmit a csepp. Erre az volt a valasz, hogy nem vagja ki mert nagyobb lenne a heg mint az arpa es nem eri meg! Magan orvos 15 perc alatt kivagta es semmi nem latszik utana 2 hettel ota bakker! De engem oltogatsz!!! Nyisd mar ki a szemedet ember.


Na ez a baj, hogy ilyem emberek vannak mint te! Ide is csak beugatni jossz, pedig direkt beleirtam az elotted levo komiba, hogy nem azert irom le az eletemet, hogy jojjon egy ilyen agysebesz es beugasson hogy meg is erdemlem, hanem hogy ki tudjuk talalni itt a tobbi ertelmesen kommentelovel, hogy mi a fene lehet.

Hat ott egyen titeket a penesz akkor a 3 ftos fizetesetekkel azt megyek akkor maganklinikara. Holnapra ki is neztem kettőt, majd lesz valami.


Bytway ha vki ertelmes valaszert is jon meg ide: advilt vettem be, eddig az eros fajdalmakra, luktetesre, szuro-nyomo erzesre jol hatott, es hat kamillateaba beaztattam az öcsköst, egyáltalán nem csípte hala egnek es lehuzta kicsit a duzzanatot, de meg most is nagyon meredek. Holnap remelem lesz alkalmam erto kezekhez.


Ez a bánat meg besertodik, biztos sztkban püffed, azt megsertodik, hogy masol 40x annyit keres valaki aki kedves az osszes beteggel, ahogy kell, meg hogy masnak van penze elmenni maganba. Meg az is a bajod, hogy szemérmetlenül leirtam a tüneteimet. Ez a megnyilvanulas? Nem, ez egy gyakori kerdesek, itt lehet igy. Nyilvan holnap bemegyek, es mint ami mailt irtam elmondom szépen hogy mik a tünetek a peniszemen, nem a pödzshömön satobbi. De neket kotelezo egybol proliskodni, itelkezni. Annyit is ersz.

2020. szept. 6. 22:15
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Laikusként baktériumra tippelek, a gyulladás miatt, mert ugye a kamillatea leviszi
2020. szept. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

16-os, köszönöm szépen, ez eszembe se jutott, csak a gomba! Mert ahogy a tunteket nézem egyik szokasos nemibetegsegre sem utal, viszont ugye a gombaölő meg valamennyire sigetett anno, es a tunetek is arra utalnak. De lehet bakterium is. Nem akarok hulyeseget mondani, de talán a PH változás is előhozza ezeket a fajdalmas tüneteimet.


Kerdes hogy akár gomba akár bakterium, vajon fennállhat ez az idültség? A tünet maga akut, de ugye barmikor aktus vagy onkielegites történik egybol kiújul. :/ en ezért ugy gondolom vmi folyamatos bajom van, csak nem mindig olyan eros a tunet.


Ma delutan elmegyek egy maganrebdelobe, remelem tudnak majd segíteni :c

2020. szept. 7. 09:12
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

A rendelő jó ötlet, megnézik és megmondják a tutit.

Nekem is szokott kivörösödni szex után égő érzés kíséretében, én canesten krémmel szoktam bekenni jó vastagon a makk alatt. Pár órán belül normalizálódik.

2020. szept. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

#18. *

"a fityma alatt"

2020. szept. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy a makk gyulladása egy iszonyatosan keserves és nehezen múló probléma, ameddig nem szakszerűen kezeli az ember. Tudom milyen sz.r érzés hetekig/hónapokig szenvedtem efféle nyavajától. És igen ez nem nemi betegség, hanem egy gombás/bakteriális, esetleg iirritációs bőrgyulladás ami k.rvára fájdalmas tud lenni. Gombaölő krémektől óvaintelek, főleg a szteroidostól. Mert ezeknek is vannak fájdalmas mellékhatásai, főleg hogy szárít mint a fene. Első körben javaslom a kamillás ülőfürdőt. De a legjobb csodanövény erre az aloe vera. Persze az eredeti növényből kipréselt gél (kertészeti áruhazba, vagy virág boltba be tudsz szerezni ilyen növényt) Ez kb 5-7 nap alatt megoldja. Ha meg lement a gyulladás utókezelésnek meg neogranormont javaslok. Nem vagyok orvos igaz, de engem az aloe mentett meg attól a bőrgyulladástól.
2020. szept. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!