Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 16 éves vagyok, és már elég...

16 éves vagyok, és már elég régóta fitymaszűkületem van. Lankadtam feltudom húzni a bőrt, de merevedéskor csak félig. Esetleg lehetnek valami következményei ennek? Csak pár infót szeretnék. Többi lent.

Figyelt kérdés
Orvoshoz kéne mennem,de nem merek..Tudom hogy már ezer ilyen kérdés van,de nagyon bevagyok tojva,egyre jobban,de ezt senkinek sem merem elmondani.1szer volt olyan,hogy egy lány orális dolgot vitt rajtam végre,és akkor feljött telejsen a bőr,de akkor az kicsit fájt,és kicsit nehezen tudtam visszahuzni...Szex közben nem zavart,csak nemtudtam 100%osan betolni.nagyon nagyon köszönöm a válaszokat,véleményeket..
2010. aug. 6. 21:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Hali ismét!


Nem tudom mi miatt, de nem érkeztek meg a válaszaid >>priviben. Írd meg újra! :-)


Üdv: EE

2010. aug. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
rendben,éjszaka újrairom :)
2010. aug. 7. 23:39
 13/14 anonim ***** válasza:

Ez fitymaszűkület. Szólj a dokiknak, hogy a lehető legtöbb egészséges előbőrt hagyják meg... a teljes körülmetélést kerüld, én is megjártam vele.



Vigyázz magadra!

2010. aug. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Hali ismét!


A válaszaidat továbbra sem kaptam meg, csak egy msn-cím érkezett vkitől, az a tiéd volt, vagy nem te adtad meg?

(Ha mégis, az nem baj...)


EE

2010. aug. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!