Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van erre valami megoldás?...

Van erre valami megoldás? Kezd kikészíteni ez a jelenség...

Figyelt kérdés
20 éves srác vagyok. Nem tudom, mennyire jellemző ez más férfiaknál, de nálam akár hetente többször is előfordul, hogy alszok, és az éjszaka közepén váratlanul egy magömlés kelt fel engem. Ezért nem merek vendégségbe menni, vagy ezért nem merek elaludni sokszor (mondjuk buszon, vagy autóban, vagy iskolában, stb.), mert aggódok, hogy eldurran a tököm alvás közben. Ma reggel is előfordult, apámnál aludtam, ő nem jött rá, de miután elment munkába hatkor, én a maradék másfél órámat azzal töltöttem el, hogy kitakarítsam az egész ágyneműt, a ruháimat, mindent. Ki van a f*szom ezzel az egésszel, mert nem tudok értelmesen aludni, mert ez vár rám az esetek 15%-ában reggel. Nagyon kellemetlen. Lehet azért ér engem ilyen kellemetlenség, mert túltermelődik bennem a sperma, vagy ez a negatív jelenség a szexuális élet hiányának a következménye? Nagyon kellemetlen ez a témakör, de évek óta szenvedek emiatt és ezesetben tényleg jobb, ha anonímen kérdezek.
2020. szept. 21. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jól gondolod. Ha rendszeres szexuális életet élsz majd vagy gyakrabban maszturbálsz, ritkábban fordul majd elő.
2020. szept. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajat kezuleg elj nemi eletet. Termeszetes szukseglet.
2020. szept. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Éjszakai magömlés a neve. Ez akkor fordul elő amikor valaki nem él rendszeresen nemiéletet, vagy nem önkielégít, és megtelik a tartály. Ekkor a test automatikusan megoldja. Erre az a megoldás hogy vagy rendszeresen kell szexelni, vagy rendszeresen önkielégíteni. Amennyiben rendszeres az önkielégítés, és így is megtörténik, akkor sűrűbben kell, akár naponta is.
2020. szept. 22. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
recskazz minden nap és nem leszz több ilyen
2020. szept. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Normális, egészséges fiatalember vagy. 40 felett már sokkal ritkábban lesz ilyen élményed. Ne szégyelld, mert minden fiatal férfival előfordul (kinek ritkábban, kinek gyakrabban), inkább készíts magad mellé az ágyba éjszakára egy törülközőt, hogy szükség esetén ott legyen.
2020. szept. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!